Előfordulhat ilyen?

Figyelt kérdés

Mielőtt még bárki megszólna holnap mindenképpen veszek egy tesztet!!!

Előzmények: 9 hónapja született az első gyermekem, 3 hónapja szedek fogamzásgátlót.

Pár napja hányingerem van és hüvelyi nyillalast érzek. Plusz izomlazszerűséget. Nemrég menstrualtam, de sokkal kevesebb volt mint eddig és másabb is. Azt tudom hogy terhesség vége felé éreztem ilyet de az elejére már nem emlékszem. :( A kérdésem az lenne ha valamilyen úton előfordulhat hogy hogy gyógyszer mellett lettem várandós akkor mondjuk attól még megjohet a menstruáció? Ugye a gyógyszer csak egy megvonásos vérzést csinál. Tudom hogy itt senki nem orvos, és már ma vettem volna tesztet de olyan helyen lakunk (kis falu) ahol mindenki ismer mindenkit és nem akarom hogy híre menjen. Holnap megyek be a városba és mindenképp megcsinálom. Nagyon erős bennem a gyanú, és az első terhességemnel is hülyének néztek mert nagyon hamar megéreztem. Plusz ő tapasz mellett lett.



2017. okt. 24. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, előfordulhat! De egyébként rendesen szedted? Valami nem gyengítette a hatását?
2017. okt. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze. Emlékeztetőm van rá. :) Nem hiszem se antibiotikumot nem szedtem se más olyan nem volt.
2017. okt. 24. 19:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!