Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyibe kerül a győri KAÁLI-b...

Mennyibe kerül a győri KAÁLI-ban egy inszemináció?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy miért kérnek pénzt és mennyit. Úgy tudom, hiába vannak vizsgálati eredményeim, mindent újra csinálnak, de térítés ellenében. Aki már végigcsinálta, körülbelül mennyire jött ki neki?

2017. okt. 25. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Tb alapon nem csinálnak inszemet?Nem a kaálira gondolok.

Nekem anno Szegeden csináltál a nőgyógyászaton.

Ha indokolt a inszem akkor miért nem tb alapon csinálják?

Bocs

2017. okt. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Indokolt, minden vizsgálaton túl vagyunk, mindenünk rendben van, viszont én már 37 vagyok, így a korom miatt indokolt lenne...

Csak puhatolózom ám, nem tudom pontosan hogy megy. A legutolsó vizsgálat (HSG) azt mondta a doki, hogy gondolkodjunk el az inszemináción. Én azt hittem a KAÁLI-ban is csinálnak TB alapon, csak azt hallottam hogy ettől függetlenül vannak vizsgálatok amiért fizetni kell.

2017. okt. 26. 08:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Kaáliba csak a lombik tb s az inszem fizetős 80 ezer

Vannak olyan vizsgálatok ami csak egy bizonyos ideig érvényesek pl hormonsor lombik esetén

Én lombikra akartam menni de nem mentem

Én januárba voltam utoljára a Kaáli ba

2017. okt. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Kaáli honlapját vagy hívd fel az intézetet
2017. okt. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!