Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemináció után 12. nap...

Inszemináció után 12. nap reggelén 10-es vaterás one step teszt negatív, ez a hónap is elúszott? Vagy van itt, akinek a 10-es teszt ilyenkor még negatív volt, utána mégis pozitív lett 14-15. dpon?

Figyelt kérdés

Elvileg hétfőn reggel kellene tesztelnem doki szerint, de ma teszteltem, és negatív, még egy halvány vmi sincs rajta. Viszont a szeméremdombon környékén éppen most is görcsölgetek, bár lehet nem jelent semmit.


Ilyenkor 10-es tesztnek már mutatni kéne vmit nem igaz? 12 dpo



2017. aug. 19. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

2 inszeminaciom volt sikeres, az elsonel 17 nappal inszeminacio utan volt egy halvany masodik csik, a masodiknal pedig 15 nappal inszeminacio utan teszteltem pozitivat. Ugyanolyan erzes volt mintha meg akarna jonni, nem volt semmi mas tunetem.


Teszteltem en is 10., 12. Napon de full negativat mutatott. Bar sokat olvasni foleg itt hogy mar 10. Napon pozitivat tesztelt.


Varj meg par napot es tesztelj ujra, szurkolok neked 😊

2017. aug. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi, ez ad egy kis reményt.

te is 10-12. dpo-n milyen teszttel teszteltél?


Azt hittem, ha 10-es érzékenységű teszttel tesztelek korábban, az már mutat majd vmit:(


Itt annyi olyat olvasni, hogy már korán ott volt a halvány csík, akár már 8. 9. dpon!


Persze, tudom, nem lehet összehasonlítani 2 nő szervezetét, de mivel még sosem sikerült teherbeesnem, jobb híján itt tájékozódok.


Akik esetleg még korán tesztelők! Ti hányadik dpon láttatok halvány vmit? Előtte negatív volt teljesen? Milyen teszt?

2017. aug. 19. 11:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem inszemem volt, de 13. Dpo-n lett a one step 10es pozitív.

2-3 nap múlva még tesztelj újra, nincs elveszve semmi még.

2017. aug. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok, 10es amazonossal teszteltem (one step), gondolom hasonlo mint a vateras.


Hajra!!! :)

2017. aug. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!