Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennék, vagy más áll a...

Terhes lennék, vagy más áll a háttérben? 18/l

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek,1-2 hónapja haspuffadással szenvedek.Mindig jelentkezett a megvonásos vérzésem,az utóbbi 6 napig tartott,tehát a mennyisége is normális volt.1 hónapja nem volt nemi életem.3 napja csináltam egy tesztet, híg volt a vizelet,de negativ lett a teszt.1 hónappal az utolsó aktus után már híg vizeletből is megbízható a teszt?Semmi terhességi tünetem nincs a haspuffadáson kívül.Reggelente lapos a hasam többynire,evés után azonnal felpuffadok és reggelig tart.

2017. okt. 25. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Ez inkább belgyógyászati probléma lesz.


1 hónap után mutatná a teszt a pozitívat híg vizeletből is.

2017. okt. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Jó eséllyel mutatná.

A fogamzásgátló mellékhatásának tippelem (bármikor megjelenhet új mellékhatás).

2017. okt. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Voltam belgyógyászati ultrahangon 2 hete.Nem talált a doki semmit.Megnézte a méhemet és a petefészkeimet is.Azt momdta szedjek espumisant,szedtem,de nem használt.
2017. okt. 25. 19:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Vérvétel se ártott volna, ultrahanggal nem lehet kimutatni egy esetleges ételallergiát.
2017. okt. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazad van,de kiröhögött a doki,hogy puffadok a 40 kilómmal.Reggel mentem hozzá,ugye éhgyomorral,ezért nem voltam felpuffadva sem.Nem vette komolyan a panaszaimat.
2017. okt. 25. 19:51
 6/8 A kérdező kommentje:
A fogamzásgátlómat mindig rendesen szedtem,soha nem maradt ki egy darab sem,nem volt hasmenésem,nem hánytam,nem volt semmi,ami gyengíthette volna a hatását.A barátommal július óta élünk nemi életet,azóta 3x megjött már.Szeptember 17-e óta viszont nem voltunk együtt.Sajnos képes vagyok a terhességet beképzelni.
2017. okt. 25. 19:53
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszeru. Ne kepzeld be. Nem vagy terhes.
2017. okt. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet valami olyasmit eszel, ami felpuffaszt! Ne aggódj, biztosan nem vagy terhes.
2017. okt. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!