Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy terhes lennék?

Lehetséges hogy terhes lennék?

Figyelt kérdés

Mielőtt még mindenki leszidtak tudom hogy nagyon felelőtlen voltam. Barátommal az utóbbi egy hónapban kipróbáltuk milyen ,,megszakítással" védekezni. És nekem 1 hete késik a menzeszem, és őszintén szólva nekem sosem volt napra pontos most mégis aggódok és ráadásul most fél órája hányingerem is volt. Tesztet fogok venni hétfőn, mivel falun lakók itt nincs gyógyszertár és a város meg messze van. Tudom, hogy a megszakítás nem védekezés, ezért ne hordjatok le. Szerintetek mi lehet, terhes vagyok, vagy csak simán késik?


U.i: mindketten 19 évesek vagyunk, és a barátom azt mondta ha mégis terhes lennék vállalná a felelősséget.


2017. okt. 20. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Hétfőn ünnep, semmi nem lesz nyitva. Igen, lehetsz terhes.
2017. okt. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rendes gyerek, ha vállalja. Azért gondold végig, hogy tényleg fel tudnád nevelni a gyereket, elég érett vagy hozzá? Sanszos, hogy sebességben maradtál.
2017. okt. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges hogy terhes vagy.
2017. okt. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Eselyes. DE jol gondoljatok meg, hogy fel tudjatok e nevelni a gyereket ha ugy van
2017. okt. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hétfő ünnep Magyarországon :) máshol nem :) az hozzátartozik hogy nekem napokat vagy olyan is volt hogy 2 hetet késett a menzeszem esetleg kimaradt, ezért vagyok ennyire bizonytalan
2017. okt. 20. 20:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez csak akkor derül ki, ha csinálsz egy tesztet mivel terhes tünetek ilyenkor nem nagyon vannak még. Egyébként lehetsz terhes megszakítás mellett, főleg ha tapasztalatlanok vagytok benne.
2017. okt. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%

"Barátom azt mondta ha mégis terhes lennék vállalná a felelősséget."


Hát persze hogy ezt mondja...aztán ha valóban az vagy majd kiderül.

2017. okt. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!