Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, van itt olyan aki...

Lányok, van itt olyan aki barnázik menszi előtt és ennek ellenére sikerült teherbe esnie és meg is marad a babája?

Figyelt kérdés
El vagyok kenődve. Megint megjött és persze megint úgy hogy két napot barnáztam előtte, pedig jó időben voltunk együtt a párommal. Már azt hittem sikerül, de még sem.
2010. máj. 30. 09:50
 1/9 A kérdező kommentje:
Progeszteron szint eltérésre gyanakszom.
2010. máj. 30. 09:55
 2/9 anonim ***** válasza:
szia. nekem mindig igy jott meg, azota, miota eloszor megjott. semmiben nem akadalyozott meg. most 20+2hetes pocis vagyok, es egyszer sem jutott eszembe hogy emiatt ne essek teherbe, pedig hatrafele nyulo a mehem, es a doki szrint igy kicsit nehezebben johett volna ossze, igy meg meg plussz tabltta mellett lettem terhes:)
2010. máj. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia. Én vagyok terhes, de nekem is van barna és rendben van a progeszteron.
2010. máj. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mármint nem vagyok terhes még
2010. máj. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok megnyugtattatok egy picit. Ma jött meg rendesen előtte két napig barnáztam. Mondjuk csak 2 hónapja próbálkozunk, de egy picit izgulok, hogy ne e miatt ne legyen gyerekem... Következő hónapban veszek LH tesztet hátha úgy össze jön a baba.
2010. máj. 30. 15:24
 6/9 anonim ***** válasza:
én is mindig barnáztam mensi előtt, és most 9,5 hós a kisfiam:)
2010. máj. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De jó ezt olvasni. Megnyugtattok. :))))
2010. máj. 31. 09:23
 8/9 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem a progihiány tüneteit és azt mondták, hogy ha az lenne a gondom, akkor középidőben is véreznék. De nem szoktam. Úgy hogy remélem következő hónapban már babóm lesz. :))
2010. jún. 1. 09:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is mindig 2 nap barnázás után 1 nap semmi következett és ezután jött meg a mensim. Tabletta mellett is és anélkül is. A baba az első adandó alkalommal összejött.
2015. aug. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!