Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshetek a 7-ik,10-ik,1...

Teherbe eshetek a 7-ik,10-ik,11-ik,13-ik ciklusnapi együttlétböl? Többnyire 28-29 napos ciklus esetén

Figyelt kérdés

A legutolsò meneszem oktober 11-én kezdödött, és 6 napig tartott. Aztán a hetedik nap együtt voltunk.. (tudom ebböl nem lehet semmi..) aztàn a 10ik nap eszrevettem hogy ragadós folyàsom van, és elég bö, ezert együttvoltunk akkor, aztan masnap is, és a 13ik nap is. Fogalmam sincs hogy peteeresem volt-e mert tankönyv szerint igen, de nekem semmi tünetem

nem volt azon az 1 napos folyàsomon kivül. nsgyon szeretnénk babàt, és ez az elsö honap hogy probalkoztunk. Nektek elsöre összejött?


25/N



2017. okt. 27. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

3/3 elsőre. Mondjuk en tudom mikor van PÉ-m. (Fáj nagyon)

Eselyes h jókir voltatok egyutt.

2017. okt. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is eselyes. Mi.ilyen harom naponta voltunk egyutt kb. A szamitott ovu napjan nem is. Csak utana meg elotte. Igy sikerult. elso problkozos honaap utan lassan het hetes terhes vagyok. Drukkolok
2017. okt. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nagyon rá vagyok görcsölve a témára, mert én mar egy evvel ezelott is akartam babat csak a párom nem. most viszont ő hozta fel a témát, hogy fogjunk bele!! és most meg olyanokat gondolok h “jaj ugysem leszek az elsőre...” meg hogy mondják hogy nehany nő mar a fogantatastol kezdve lelki sikon érzi hoy na

most tuti az leszek. na én pont az ellenkezőjét érzem. ti is rá voltatok stresszelve?

2017. okt. 27. 19:30
 4/10 anonim ***** válasza:

Összejöhet, de 28-29 napos ciklusnál a peteérés jellemzően a 15-16. ciklusnapon van, szóval, ha most nem jött esetleg össze, a következő hónapban próbálkozzatok akörül is.

Persze sajnos előfordulhat, h neked ennek ellenére majd mégsem 15-16. ciklusnapon lesz peteérésed. Ha azonban nem használsz ovu tesztet, akkor nehéz belőni a pontos ovulációt, ezért javasolják, hogy a 8-9. ciklusnaptól a 18-19. ciklusnapig érdemes kétnaponta együtt lenni. Nekem 27-29 naposak a ciklusaim, minden alkalommal, amikor teherbeestem a 11-13-15-17. napokon voltunk együtt.

2017. okt. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

fuh hát nagyon remélem hogy összejön. sajnos legutoljára csak a ciklus 13ik napján tudtunk együtt lenni mert elutazott... és mire visszajőn a 22-ik napon leszek, akkor

meg már baromira

mindegy! :/ kicsit rástresszelek a dolgokra, szóval emiatt sem tudom összejön-e!

2017. okt. 27. 20:52
 6/10 anonim ***** válasza:
En is ezen porogtem. Allandoan a temaban olvasgattam. Masra se gondoltam. Parom nekem is kesobb bolintott ra. Ezek ellenere elsore osszejott
2017. okt. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem bánnàm ha nekünk is! :) életem legboldogabb eseménye lenne!
2017. okt. 27. 21:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is végig ezzel a témával voltam elfoglalva, már minden meddőséges blogot és társait elolvastam. Bár nekem nem elsőre jöttek össze, hanem az első baba az 5. hónapban, a második baba ha minden jól megy, most, a harmadik próbálkozós hónapban jött össze. Mondjuk én már 38 éves vagyok, első terhességem idején is 36 voltam már, szóval nem gondolom hosszúnak a próbálkozási időt.
2017. okt. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
akkor a korodhoz képest nem is kellett olyan sokat probalkozni! gratula! en 25 vagyok, remelem nekem semmkell sokat várni!
2017. okt. 27. 22:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm! Biztosan hamar összejön majd, de ha mégsem most, akkor javaslom, h tartsd be, amit írtam: ciklus 8-9. napjától 18-19. napjáig két naponta együttlét és így, ha nincs semmi probléma, gyorsan össze fog jönni.
2017. okt. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!