Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek korán lett pozitív a...

Akiknek korán lett pozitív a terhességi teszt,14 napos a luteális fázisuk?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom, hogy már 10. dpo-n pozitív lett a teszt, ami abban az esetben, ha 14. dpon van a nem várt, vagy a 15-en, akkor szerintem nagyon korai.

Akik ilyen korán teszteltek, biztosak az ovu időpontjában?

És abban is, hogy 14 napos a luteálisuk?


Mert van akinek rövidebb, és akkor már rögtön a nemvárt előtt pl 1-2 nappal lesz a 10. dpo, és úgy már azért érthetőbb.


Akik korán teszteltek pozitívat, válaszolnátok 1-2 kérdésemre:

- biztos az ovu időpontja, nem lehetett hamarabb?

- éreztetek valamit a tesztelés idején? Pl mellfeszülés, görcs..stb

- nem várt előtt hány nappal volt a pozi teszt?

- folyamatosan teszteltetek, és negából átment poziba szép lassan? ( pl elkeztetek tesztelni 8-9. dpo-n, vagy egyből pozi lett?


Köszönöm a válaszokat előre is :)



2017. aug. 16. 08:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia. Hosszú hónapok tapasztalata alapján nekem 12-13napos volt a lut.fazisom. (follikulometriaztak hosszu ciklisokin keresztul)

Ettől akkor tert el, ha repesztot clostyt es progit is kaptam egy hónapban. (akkor pont 14 volt)


Az hogy hany napos szerintem mindegy a teszt szempontjából. Az kb annyiban szamit ha nincs meg az a 8-9 nap akkor eleve nem tud beagyazodni mert lelokodik a nyálkahártya.


Na en pontosan tudom mikor volt tuszorepedesem. 16.cn.

Aznap es másnap szeretkeztem a férjemmel. (azért azt nem tudom melyik nap volt a siker, de ez a ket nap volt. Előtte nem lehetett mert nem voltunk egyutt meg utana sem)

26.cn-on ami 10.dpo ugye nekem halvány pozitív volt a reggeli tesztem. Azonnal kaptam is az utrot, hogy megmaradjon. 13-14.dpo-n mar délutáni teszt is pozitív volt.

36hkm.

2017. aug. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

1. válaszoló, gratulálok!

Remélem nekem is lesz részem ebben a csodában :)


Volt esetleg valami tüneted? Érezted, hogy sikerült a hónap?

2017. aug. 16. 08:37
 3/16 anonim ***** válasza:
Én tuti, hogy 10. dpon teszteltem pozitívat predictor earlyvel. Másnap már az x-epil is halvány pozitív volt. Inszeminációnk volt, ezért vagyok biztos az ovu időpontjában. Ráadásul mivel brutálisan túlstimuláltak és szörnyű fájdalmaim voltak, így abban a hónapban nem is voltunk együtt, csak az inszeminacio volt. Tesztelés idején a hiperstimu miatt nekem rengeteg tünetem volt. De ember nem tudja megmondani, higy mi volt a terhesség miatt és mi a többszörösére duzzadt petefészkek és rengeteg víz miatt, ami a hasamban volt. A luteális fázisom hosszáról fogalmam sincs, után is injekciók nélkül évente maximum egy peteeresem van. Én 8. és 9. dpon nem teszteltem.
2017. aug. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

2-es, nekünk is inszem volt, most vagyok a 9. dpo-n, de ez már a 4. inszem, félek tesztelni, de persze vágyok is rá, meg ezen kattogok, mint mindig a ciklus ezen szakaszában.

Fáj a cicim, viszont a progitól is fájhat..

Fáradt is vagyok, de már nem akarok belemagyarázni semmibe semmit, félek a csalódástól.


Jó, hogy írtál te is, mert a válaszaitok alapján tényleg nem lehetetlen ilyen korán tesztelni, és nem is lehetett korábban ovu, hogy amiatt.

2017. aug. 16. 08:49
 5/16 anonim ***** válasza:
1 vagyok. Nem nem volt semmi. Nem volt az a "mindjárt megjön érzésem" de előtte is volt ilyen mar. Semmi kifejező tünetet nem tudok neked mondani.
2017. aug. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Es köszi. Biztos nektek is összejön. Nekem ezek az inszemes hónapok sajna szinten sikertelenek voltak, mert a páromnak irtó keves sparmaja volt.
2017. aug. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem a 12. cn.-on szúrkált mindkét petefészkem, így gondolom 13. vagy 14. nap volt a kilökődés. Most nem volt se hőmérő se ovu teszt, két inszem utáni pihenő hónapban voltam. A 27. cn volt egy szellemcsíknak is beillő x-epil tesztem, 28. cn.-on egyértelmű pozitív expect márkájú teszt. 28 napos ciklussal .
2017. aug. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én hőmérőztem és ráadásul éreztem is a tüszőrepedést, szóval biztos vagyok az ovuláció napjában.15 napos volt a luteálisom. A 7.dpo-n kezdett fájni a cicim úgy hogy nem tudtam hasra feküdni.A 8.dpo-n éjjel azt álmodtam hogy terhes vagyok majd a 9.dpo-n nem hagyott nyugodni a gondolat hogy én bizony nem vagyok egyedül. Délután csináltam egy tesztet, és pozitív lett. Halvány volt, de egyértelmű. 2,5 hét múlva volt egy 2mm-es embrióm pulzálással. 😊 A történethez hozzátartozik hogy decemberben hagytam abba a fogamzásgátlót, és júniusig akartunk várni a babával, addig én figyelni akartam a ciklusomat. Aztán február végén elengedtük egy kicsit magunkat és júniusban a lagzinkon már 15 hetes kismami voltam. 😊

25+4 Hkm

2017. aug. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
9-10napos luteálissal lett 10 dpo-n pozitív a teszt délutániból.
2017. aug. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%

Nekem 14dpotol 19dpoig volt a litealis szakasz. Clostival lett 13-15 napos

9dpon teszteltem pozitivat :)


9+4hkm

2017. aug. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!