Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség negatív teszt...

Lola012 kérdése:

Terhesség negatív teszt esetén lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok!van esetleg valakinek olyan tapasztalata hogy terhes volt és a teszt mégis negatív lett?persze tudom,számít mikor teszteltünk. Nekem 11napja nem jött meg,a teszt negatív. A fogantatás 19 napja volt akkor voltunk együtt utoljára férjemmel. Pecsetelo vérzésem kétszer volt de alig volt látható. Émelygés haspuffadas illetve kb 15napja szurkáló érzés a méhben. Ezeket tapasztaltam. Lehetséges hogy a drága érzékeny teszt ennek ellenére mégis negativat mutat? Volt valakinek korábban ilyen tapasztalata? Köszönöm előre is a válaszokat :)

2017. okt. 27. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:

1 hét múlva érdemes még egy tesztet csinálni.

Ha az is negatív, akkor az tuti.


Amúgy jó helyre dugtátok? Merthogy a kategóriát se találtad meg...

2017. okt. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy hét múlva el is megyek nőgyógyászhoz, meg tesztelek is az a tuti.. csak ilyenkor annyira lassan telik az idő hogy az ember alig bírja kivarni ezért érdekelt hasonló tapasztalattal rendelkező eset. Neked volt már ilyen ezek szerint? Hú elneztem a kategóriát? Kérlek segíts hova kell dugni lehet azt is rosszul csináltuk! Vilagosits fel kérlek :)
2017. okt. 28. 07:37
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Nőgyógyászhoz már most is mehetsz, ő tuti megmondja.

A kategóriát meg szerinted azért találták ki, hogy te csakazértis máshova írj?

2017. okt. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem csak azért is írtam rossz helyre.
2017. okt. 29. 08:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg legyél egy kicsit gondosabb, különben rossz képet mutatsz magadról.
2017. okt. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha jól értem 11 napot késett és még negatív a teszt? Szerintem akkor az valóban negatív, bár a pecsételés és a szurkálás együtt gyanús. Reggeli vizeletből nézted a tesztet? Megkérdezhetem, hogy milyen típusút használtál? Nekem egy gyógyszertári 10-es érzékenységű nem muatott ki egy 5 hetes terhességet egyszer. :) Én a helyedben 2 úton indulnék el: nőgyógyászhoz mennék ígyis úgyis a szurkálás és késés miatt,másrészt vérvételre mennék, ahol megállapítják a hcg szintem. Szorítok!
2017. okt. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, azóta már ott tartok,hogy két hete késik nagyon halvány pecsetelo végzését jelentkezett azóta tegnap előtt és görcsölök is. A korábbi tünetek miatt azt hittem baba de a teszt ugye negatív. Gabriell típusú egyébként. Neked melyik típus nem mutatta ki? Akkor ha jól értem van remény hogy mégis baba van :) péntekre kaptam időpontot nőgyógyászathoz addig meg remenykedek. Köszönöm hogy megirtad a tapasztalatod!
2017. okt. 30. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!