Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mai napra nem varnam a...

A mai napra nem varnam a mensest! Aug 5. en volt az utolso ahogy szamolom 21. en volt ovum. Lehetseges hogy mensesre esik a beagyazosas? Suru pisiles szurkal a hasam alja es puffad! Teszteltem kicancsi tipus vagyok de negativ lett

Figyelt kérdés
Teherbeeses.terhesseg.menses keses.jelek.teszt.ovulacio

#Terhesseg.teherbeeses.ovulacio.teszt
2017. szept. 4. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is, nem lehet matematikába foglalni ezt az egészet, de ha megpróbáljuk, akkor olyan 21-25-ke körül ovuláltál, de én azt mondanám, hogy inkább 25-ke kerül volt, amihez még kell kb 14 nap. Ha tegnap negatívat teszteltél ne keseredj el. A nem várt napján negatívat teszteltem, valószínű, hogy csúszott az ovum és így a beágyazódás is, de 7 nappal később, már szép pozi tesztem volt. A tünetekre ne adj, mert lehet pszichés tünet is, meg a psm-nek is ezek a tünetei. Tudom, hogy nehéz, de várj türelmesen, ha nem jön meg hétfőig, csinálj még egy tesztet, akkor már 100 %-ig kimutatja, ha terhes vagy.
2017. szept. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Nagyon szeretnek babat de szerintem elsore biztos nem sikerult lehet csak bebeszelem magamnak a tuneteket! Varok még hatha csakhat a kivancsisag..... de igy megnyugodtam mert akkor ha 25.en ovu akkor a menses elso par napjara eshet a beagyazodasugye?
2017. szept. 5. 14:53
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma reggel teszteltem negatuv meg most se mutatna ki?
2017. szept. 10. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!