Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vállalhatunk még Babát? 36...

Vállalhatunk még Babát? 36 éves vagyok, Férjem 46.1 hónapja szültem, de már most gondolkozunk hogy ha 1 éves lesz a Kisfiunk újra el kellene kezdenünk próbálkozni, mert nincsen sok időnk.

Figyelt kérdés
A Fiúnk 6 év alatt jött össze és mi lesz ha a Tesó is ilyen nehezen sikerül? Vagy felelőtlenség ennyi idős szülőknek még egy gyereket vállalni?
2017. okt. 28. 07:09
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Ha minden téren elegendőnek érzitek magatokat, miért ne? Ez csak rajtatok múlik, nem máson. Én személy szerint 30 felett már nem vállaltam volna először gyereket, 40 pedig a masodiknal/tobbediknel a határ nálam, de mindenki más. Amúgy meg simán lehet, hogy a kistestvére első próbálkozásra osszejon
2017. okt. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt tényleg magatokat ismerve kell eldönteni. Olyat is ismerek, aki azt mondta nem szül 30 felett, és olyat is akhg 38 évesen szülte az elsőt, 41 évesen a másodikat, 50 év körüli apukával.
2017. okt. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajnos mivel ilyen sok idő volt az első nem volt mit tenni, én sem így terveztem:(. A korunkon kívül minden téren rendben vagyunk:).
2017. okt. 28. 07:36
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha te annyi idősen szeretnél akkor annyi idősen lesz. Ne azzal törődj hogy másnak mi a véleménye. A szomszédaim 40 és 42 évesen vállaltak még egy gyerkőcöt és nagyon boldogok hogy úgy döntöttek akkor.
2017. okt. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán vállalhattok! :)
2017. okt. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

Ha minden téren rendben vagytok, nem 6 év alatt jön össze a gyerek. Bocs.

Ettől függetlenül igazad van, minél előbb kezdjetek el kistesóra gyúrni, mert ti se lesztek fiatalabbak.

2017. okt. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy még simán okés
2017. okt. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
6 év alatt volt bármilyen vizsgálat? Ha nem, szerintem érdemes körüljárni, h mi tarthatott eddig, hátha kiderülne az ok és nem kéne újabb 6 évet várni a következőre. Én egyébként 34 évesen szültem az elsőt, 36 évesen a másodikat, és szeretnénk egy harmadikat is, terveink szerint 40 éves koromig. Szóval szerintem nyugodtan próbálkozzatok majd, hajrá!
2017. okt. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
36 voltam, amikot az elsővel teherbe estem, a férjem 54. Most vagyok 38, a kisfiam már egy éves és pont tegnap teszteltem pozitívat. Ha engem kérdezel, még egy-két év múlva sem lesztek túlkorosak, de persze ezt mindenki maga érzi. Én mindenesetre bátorítanálak benneteket!
2017. okt. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bátorító szavakat, mondatokat:). Volt persze kivizsgálás, nem találtak semmi bajt. Rengeteg inszemináció, 3 lombik, egy abortusz, mert nagyon beteg volt a Babánk:(. Végül spontán sikerült. Talán jobb lett volna, ha találnak, mert azt lehetett volna kezelni, de végül sikerült:). Sokszor mondják, hogy a 2. könnyebben jön, remélem ez nekünk is bejön:).
2017. okt. 29. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!