Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő után vállalhatunk...

Mennyi idő után vállalhatunk másik babát?

Figyelt kérdés
40. hétben megállt a kisbabám szive (2 helyen összeszűkült a köldökzsinór), így kellett megszülnöm. Lelkileg nagyon nehéz lesz feldolgozni. A testem mikor áll készen egy újabb terhességre?
2011. júl. 3. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:

A tested egy év múlva,a lelked,ezt csak te tudhatod,valószínűleg sokkal később.

Részvétem.

2011. júl. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Oszinte reszvetem.

En egy evet mondanek, egy ismerosomnek 3 naposan ment el a babaja az angyalok koze, o 8 honap utan terhes maradt, szandekosan. Egeszseges kislanya szuletett. De neki is egy evet mondtak, ezert mondom en is.

De egy orvos hasznosabb valaszt tud majd adni Neked.

2011. júl. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem!Szörnyű ami történt!Szerintem ha eltelik fél év és lelkileg teljesen készen állsz egy újabb terhességre, akkor elkezdhettek próbálkozni!De ezt majd úgy is érezni fogod!Szorítok neked, hogy minél hamarabb rendbe jöjj!!
2011. júl. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez szörnyű, nagyon sajnálom!!!

Én orvost kérdeznék meg a helyedben erről.

2011. júl. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Részvétem... Istenem, én az ilyen eseteket nem értem, nem én... :( szörnyű.

mikor volt ez attól függ?

lelkileg csak ti tudjátok mikor jöhet a baba. ha készenálltok rá lelkileg akkor tervezhetitek.

Testileg nem tudom, mert nem tudom mikor volt ez, de általában szülés után nemsokára már lehet vállalni a következőt. (kivéve császáros szülés)

2011. júl. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem, nagyon sajnálom ami veletek történt:(

A szívem összeszorul.

2011. júl. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Manka68 ***** válasza:

Nagyon sajnálom! :-(

A tested szerintem hamar regenerálódik, amint a HCG kiürül a szervezetedből, és újra beáll a rendes ciklusod. Én olyan két-három hónapot tippelek erre. De hogy lelkileg mikor leszel újra rendben, azt csak te tudhatod. Talán azonnal, ha erős vagy, de lehet, hogy évek múlva. :-(

Még egyszer nagyon sajnálom, ami veled történt! :-(

2011. júl. 4. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom ami történt.

Barátnömnek 2 honappal szülés után összejött a kisteso,egészséges,és sok ismerősömnél hallottam hogy jóval egy éven belül.

ha nem császáros szülés volt,szerintem ahogy normál esetben a 6 hetes kontrollt kell megvárni,és ott megmondja ugy is a doki.

2011. júl. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!