Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ettől függetlenül még lehetek...

Ettől függetlenül még lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon régóta próbálkozunk párommal már másfél éve. Most 3 napot késett de nem mertem tesztelni mert csinált már ilyet. 3 hete egész napos hányingerre és fáradékonyságra lettem figyelmes. Nem foglalkoztam vele különösebben de reméltem hogy baba van a dologban. De most reggel "megjött" nem úgy ahogy szokott mert olyankor mindig borzasztóan fáj és nagyon sötét szinű. Most észre sem vettem volna ha nem kelek fel az este közepen pisilni, nagyon világos és a mennyiség sem valami sok a hányinger es a derékfájás ugyan úgy tart tovább. Ennek ellenére lehetek terhes? Meg éri a tesztel bajlódni vagy tuti csalódás?

2017. okt. 28. 07:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy tesztet szerintem ellőhetsz nyugodtan. Te is "megnyugszol". :-)
2017. okt. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én az első kimaradt menzesz helyett 3 napig rózsaszín folyásos voltam, nem is gondoltam, hogy baba lenne 6 év után. Aztán a következő hónapban már rózsaszín sem volt. :) 35 hkm :)
2017. okt. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!