Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szükséges elmennem nőgyógyászhoz?

Szükséges elmennem nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Egy éve volt császármetszésem és újra szeretnénk babát. Előtte menjek el nőgyógyászhoz vagy nem szükséges? Ha lehetséges a következőt szülni szeretném. Az előző sürgősségi császár volt. Koraszülött lett a fiam. 34 hétre.

2017. okt. 31. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Rakszures nem esedekes valamikor?

Azert egy kukkantast megerne hogy megnezzen a doki, hogy minden ok. Nalam is igy volt...

2017. okt. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mikor voltál utoljára rákszűrésen, vizsgálaton? Ha egy éve vagy közel egy éve, én elmennék egy gyors vizsgálatra, hogy ne akkor kelljen mikor már ott a pici. Sok orvos meg sem csinálja, ha már terhes vagy.

Ha van "friss" akkor magát a próbálkozást nem kell előre bejelenteni, majd mész pozi tesztel és akkor elég. Egy évvel ezelőtti császár nem feltétlenül akadálya a természetes szülésnek.

2017. okt. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pont egy éve volt rakszuresem.
2017. okt. 31. 13:10
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, en elmennek a helyedben, de eleve olyandokihoz, aki a vbac-t tamogatja.
2017. okt. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes elmenni egy vizsgálatra és egy rákszűrésre. Inkább a terhesség előtt vegye le a mintát, minthogy akkor amikor már várandós vagy (az én dokim pl. terhesség alatt már nem is igazán szívesen csinált rákszűrést).
2017. okt. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is császár után egy évvel kezdtünk próbálkozni, én elmentem előtte, hogy megnézzen. Hamar terhes lettem, nem lesz két év a gyerekek között. A rákszűrést nekem kb. hat hetes terhesen csinálta meg, mert már elmúlt fél éves az előző szűrés.
2017. okt. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2017. okt. 31. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!