Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek 29-30 napos ciklusai...

Akinek 29-30 napos ciklusai vannak, előfordult már veletek, hogy sokkal hamarabb volt ovutok? Lehetséges?

Figyelt kérdés
Nekem ált. 15.napon van ovu, max 17,de most a görbém(eddig úgy tűnik) és nyák szerint is a 10. Napon volt. Akkor most valamiért ennyivel rövidebb ciklusra számítsak? Ez normális? Az utolsó mensim elég kevés volt.
2017. okt. 31. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha valóban akkor volt akkor igen ennyivel rövidebb lesz a ciklusod. Nekem is legtöbbször 30 napos volt 17. napi ovuval, de volt egyszer hogy 14. nap volt, akkor csak 25 napos lett. Egyszer meg 25. nap volt, akkor jó hosszú is lett. Amikor terhes lettem akkor meg a 24. nap volt ovum.
2017. okt. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én soha nem csináltam ovu tesztet, de a gyerekem tutibiztos, h hamarabb fogant, mint ahogy én gondoltam, mikor kellene peteérésemnek lennie. 28-30 naposak egyèbként a ciklusaim. Pontosan nem emlékszem, de kb a 10. nap körül lehetett.
2017. okt. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sose csináltam ovu tesztet, de nekem is 30 naposak a ciklusaim és mivel a 15. Naptól nem voltam a férjemmel így fix, hogy előbb volt, mivel 3 hét múlva teszteltem egy pozitívat. 😊
2017. okt. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én sem használok ovutesztet. Csak hőt mérek de úgy tűnik szerintem megvolt az ovu. Bár este ittunk egy kis alkoholt, remélem nem az vitte fel ennyire... :)


[link]

2017. nov. 1. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!