Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem jött meg? Fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jött meg? Fogamzásgátlót szedek (rendesen szedem, nem hánytam, stb) és a hét napos szünetnek holnap vége, a menzeszem viszont nem jelentkezett. Előfordult már valakivel ilyesmi?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet esélye a terhességnek, csináltál tesztet? Rendesen szedted, ahogy írtad, nem volt hányás hasmenés, nem szedtél valamit mellé (C-vitamin, fájdalomcsillapító, antibiotikum stb.), ettél grapefruitot?

Azt mondják előfordulhat, hogy egyik hónapban nem jön meg a menszesz a fogamzásgátló szedése alatt, és ez még nem jelent problémát. Ha két egymás utáni hónapban kimarad, akkor el kell látogatni nődokihoz.

Szerintem a szünet után folytasd a tablettát úgy ahogy eddig és nézz el a nődokihoz, csak a megnyugtatás kedvéért!

2009. jún. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ, a grépfrútot nem szeretem:) C-vitamint, más gyógyszert se szedtem. már vettem tesztet, valamelyik nap megcsinálom, csak még várok, hogy biztosabb legyen az eredmény. bízom benne hogy nem feleslegesen gyűröm orrba a hormonháztartásomat a gyógyszerrel havi 3ezerért...
2009. jún. 3. 15:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha alacsony hormontartalmú a gyógyszer előfordulhat! Nálam 1x volt. lindynette 20 nál aztán kaptam a lindynette 30 annál már nem volt ilyen probléma :)
2009. jún. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jah és jobb lenne egy nő gyógyászod felkeresni!
2009. jún. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sziasztok! azért írok ide,mert nekem is hasonló a problémám!Áprilisban mikor szedtem a lindynettet közben megjött a menszeszem,és ugye mikor jöttek a gyógyszermentes napok nem jött meg.Nem ijedtem meg,mert mr tavaly is volt ilyen mikor a vizsgák miatt idegeskedtem.De most májusba ahogy végigszedtem a gyógyszermentes napon nem jött meg.Most a júniusit is végigszedem,remélem meg fog jönni.Az egészet bonyolítja,hogy a barátom külföldön van és én nem voltam senkivel együtt rajtam kívül,ő pdig mrciusba volt itthon utoljára,tehát nem hinném hogy terhes vagyok,még a tünetek sem jelentkeznek.
2009. jún. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!