Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peak Mega A-Z multivitamin...

Peak Mega A-Z multivitamin folsavval még kiegészítve jó lehet próbálkozós időszakban?

Figyelt kérdés
Nem ilyen céllal vettem, de láttam, hogy minden van benne, ami a terheshitaminokban, sőt mindenből több, kivéve a folsavat. Ősszel-télen könnyen lebetegszem, ezért ilyen "lórúgás dózisú" vitaminokat szedek ilyenkor mindig. Pozitív teszt után váltanék.
2017. okt. 31. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Hát te tudod, én nemis ismerem sem a márkát, sem a gyártóját, annyira nem bízom az ilyen no name multivitaminokban. Én azért szedtem az Elevitet anno, mert azt ugyanaz a német cég gyártja, mint az Aspirint, szerintem nem csinálnak gagyit. Ez sem biztos, h az, nem azt mondom, de én nem ilyesmit szednék.
2017. okt. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem noname márka, szedd nyugodtan. :) Én a Scitec Multi Pro-t szedem, de még nem tudom, melyik terhesvitamint válasszam, ha összejön a baba. :/
2017. nov. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A enyeg ugyis a folsav. De ez mindket vitamin tokeletes az alapveto vitaminszuksegletekhez! Jo markak.
2017. nov. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!