Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Plusz multivitamin pezsgőtable...

Plusz multivitamin pezsgőtabletát iszom van benne folsav, ami benne van mennyiség az elegendő ahoz h ne legyen baja a picinek?

Figyelt kérdés
Még nincs babám / bár szeretnénk már :) /de szokták ajánlani a terhesség elött 3 hónappal a folsavat, hogy ne legyen nyitott gerinc stb... 200 μg van benne !
2014. ápr. 22. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Az keves sajnos.

Napi 400-800 kozott kell legyen terhesseg alatt.

2014. ápr. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jah,h meg nem vagy az...sztem akkor is legyen meg a 400,ha babat szeretnel.
2014. ápr. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

aha most hasonlitottam össze az elevittel s több van benne 0,80mg van benne akkor áttérek arra :)

köszi:)

2014. ápr. 22. 13:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a gyógyszertári folsavat szedtem, kis sárga tabletta, napi 1 vagy 2 naponta és jóval jóval teherbeesés előtt..és hozzá B-vitaminokat, mert együtt hasznosul. Add apukának is, jó a spermiumoknak!26 hkm
2014. ápr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!