Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki használt már ilyen One...

Aki használt már ilyen One step tesztet. Az ovutesztem és most a terhességi is ilyen halvány. Ez nem is fog erősödni és vegyek inkább egy jobb minőségűt? Tapasztalat valakinek?

Figyelt kérdés
[link]
2017. nov. 1. 09:41
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Három napja késik és ez a mai tesztem de a tegnapi is kb így nézett ki.
2017. nov. 1. 09:43
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Ez terhességi teszt?ha igen ez egy pozi tesztnek tűnik 😊
2017. nov. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
En hasznaltam. Nekem se volt eros. Vettem masik tesztet. Arrol leugrott a csik. Ez ilyen teszt sajnoa. De pozitiv :)
2017. nov. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen ez terhességi.Remélem,hogy baba 😋csak ennek a one stepnek az ovus tesztje is alig mutatott valamit és olyan gagyinak gondolom,azért érdeklődöm,hogy másnak is ilyen volt-e.
2017. nov. 1. 09:50
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bízol ebben a tesztben csinálj másikat ..de szerintem baba van ott a pocakban...drukkolok es gratulalok😊 én régota vágyok egy olyan tesztre😊
2017. nov. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Most ovu tesztelek epp, ettol joval erosebb volt mar a tegnapi.

De 4 eve pontosan ilyet teszteltem este ilyennel, es terhes is voltam. Ezt mar masik teszt is kimutatja. Gratulalok! :)

2017. nov. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Annyira kedvesek vagytok,hogy potyognak a könnyeim 🙂 Pont egy éve ilyenkor döntöttük el,hogy jöhet a baba és kb másfél hónapja derült ki,hogy kell pici segítség(euthyrox) és hát igaza lehetett a dokinak :) köszi mindenkinek!
2017. nov. 1. 10:09
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is pozitív :) Bocsi hogy belekérdezek, de az ovu teszt neked se akart pozitív lenni? Nekem szépen erősödött, de sose lett full pozi. Aután másnap meg semmi csík nem volt ott csak halvány.
2017. nov. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Az ovus olyan volt,hogy 4-et csináltam és nega-halvány-picit erősebb de halvány-nega. Gondoltam nincs is normális pém,de sanszos,hogy volt csak a teszt egy sz.r 😄
2017. nov. 1. 10:16
 10/18 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Pozitív!! :)) Próbálj ki egy drogériás tesztet! Rossmann-facelle pl. :)
2017. nov. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!