Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vasarnapra "nem varom"....

Vasarnapra "nem varom". Iszonyat faradekony vagyok es almos. Miert erzem ugy h sugarzik az alhasbol lefele a huvely hatso reszbol a terdig a fajdalom?! Van itt olyan akinek igy kezdodott a terhessege? Lehet ez beagyazodas?

Figyelt kérdés
2017. nov. 1. 12:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Az álmosság is ismerős. ;)
2017. nov. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez felfázás is lehet.


Amúgy nemsokára úgy is kiderül. Ha várod a babát, drukkolok

2017. nov. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én is pontosan ugyanezt érzem, és én is vasárnapra nem várom.. :) Nagyon kíváncsi vagyok, hogy Nálad mi lett a vége, írd majd meg!
2017. nov. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Álomsság lehet terhesség jele. Fájdalmat én nem éreztem.
2017. nov. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szurva faj! Napok ota. Nem felfazas...az kizart. Inkabb hohullam, olmos faradtsag,Megirom, majd vasarnap derul ki. ;) csak arra vagyok kivsncsi masnak volt e ilyen
2017. nov. 1. 16:11
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem a fáradtság volt az első jel. De akkor még nem is gondoltam hogy baba van. Áruházban dolgoztam és a hűtőtől mure elértem a jasszáig úgy kifáradtam, mitha maratont futottam volna... :D
2017. nov. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sziiia nekem ugyanez volt es azthittem becsipodtem , 1 hetig alug birtam a jobb oldalamra nehezedni , alig tudtam dolgozni ! Aztan 1 het mulva pozi volt a tesztem😇 azota is elojott egyszer a 16. Het korul ujra egy hetre , allitolag az isiasz szalagok es a terhessseg alatt ha mar elotte is volt ilyen panasz feleerosodhet... persze nem torvenyszeru de nekem ez volt amit leirtal

20 hkm

2017. nov. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok!:*
2017. nov. 1. 21:35
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi lett veled Kérdező! Terhes vagy?
2017. nov. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hat nem lett baba...most se varom dec.3-ra ...szerintem most se lesz semmi, elegem van
2017. nov. 26. 08:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!