Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet beágyazódás? Vagy...

Ez lehet beágyazódás? Vagy más gond van?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy több napja tartó alhasi fájdalom, bal oldali hasszurka, az ovuláció elmaradása, majd a ciklus 21. napján egy csepp vér lehet beágyazódás jele?
2017. okt. 30. 03:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem értem jól: elmaradt az ovulációd? Mert ha ez így van, akkor nem lehet beágyazódás, hiszen beágyazódni csak megérett és megtermékenyült petesejt tud, de ha nem volt ovuláció, azaz peteérés, megtermékenyülés és beágyazódás sem történhet.
2017. okt. 30. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
inkább kései ovunak gondolnám. A mostaninál én is bevéreztem egy kicsit. Először nem is értettem, mert ilyen még sosem fordult elő. Azt hittem egy korábbi együttlétből valahogy baba lett, de azért együtt voltunk, hátha mégis ovu. És tényleg az volt, mert most abból lettem terhes :) 12 múlva pozitív lett a teszt
2017. okt. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy kell hozzá Peteérés.. De arra gondolok, hogy menstruáció után volt peteérésem, mert nekem mindig szokott fájni olyankor a mellem... És hogy ez most beagyazodas volt, merthogy azért nem fájt a mellem sem... :) ez nem lehetne?


Viszont, ha Neked is ilyen történt.. Hmmm.... Gratulálok Neked a babóhoz! :)

2017. okt. 30. 12:03
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha a vérzés a beágyazódás miatt van, akkor a 21. napon volt a beágyazódás, azaz a peteérésnek kb. a 13-14. napon kellett lennie, szóval elképzelhető. De lehet kései peteérés is, az is járhat vérzéssel. Vagy lehet progeszteron probléma, az amiatti kisebb vérzések már középidő utántól jelentkezhetnek.
2017. okt. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És ha még soha sem volt ilyen tünetekkel járó ovulációm, attól még lehet az?
2017. okt. 31. 14:05
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem eddigi 38 évem alatt kizárólag egyszer járt vérzéssel az ovuláció, ezelőtt kb. 5 évvel. Nagyon megijedtem, futottam is a nőgyógyászhoz, hogy mi ez, de csak ovuláció volt. Bár nekem “rendes” időben, a ciklus 15. napján történt mindez.
2017. okt. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jéé, mik vannak... Ez nagyon érdekes... Bejelentkeztem az orvoshoz.. Egyébként vasárnap kellene megjönni a menzeszemnek, nagyon-nagyon kíváncsi vagyok.. :/
2017. nov. 1. 14:10
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2017. nov. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy érdeklődsz... Mai nap teszteltem 25ös teszttel, sajnos még negatív volt, holnap megpróbálom 10es teszttel, nagyon kíváncsi vagyok, remélem pozitív lesz... Olvastam, hogy volt olyan, akinek csak egy héttel később mutatta ki a teszt... Hát, izgulok.. 😀
2017. nov. 6. 17:28
 10/12 anonim ***** válasza:
Még semmi sincs veszve, ha nincs mensi! Majd írd meg mi volt. Én is holnap tesztelek 10essel, csütörtökre nem várom.
2017. nov. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!