Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy összejött a...

Lehetséges, hogy összejött a baba, de elmegyünk egy hosszú hétvégére a férjemmel és aggódom, hogy árthat-e a babónak a fürdő, ha kismama lennék? Vigyázni akarok rá, ha már jön.

Figyelt kérdés
2008. okt. 22. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem a legbinztonságoabbak a fürdök,szerintem .Nagy a fertözés veszélye ,bár ez atol is függ milyen a szervezeted és milyen a fürdö "szinvonala" de az elsö 12 hét a legfontosabb .Egy 3 napos teszt lehet ,hogy kimutatná vársz -e babát .Sok sikert
2008. okt. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagy a fertőzésveszély a fürdőben, és a forró víz káros is lehet. Tudod régen, mikor még nem volt fogamzásgátló, így "szabadultak meg" a nők (főleg a cselédekről olvastam ezt) a nem kívánt terhességtől, hogy forró vízbe ültek.

Én nem merném megkockáztatni, vagy legalábbis megkérdeznék egy dokit erről, hogy mi a véleménye.

2008. okt. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi csajok a gyors választ!Igazából nem 100%,hogy sikerült ,de nem tartom kizártnak,mert néhány napja enyhe hányinger jön rám,úgy ált. egész napomat végigkíséri.Holnap nem kéne megjönni,de reggel első dolgom lesz tesztelni egyet!!!Olyan boldog lennék Istenem!!!!
2008. okt. 22. 19:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Ird meg az eredményt ! Drukkolunk :)
2008. okt. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!