Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama társaim hozzátok...

Kismama társaim hozzátok fordulok. Normális még ez az érzés váltakozás? Kicsit hosszú, bocsánat.

Figyelt kérdés

Már régóta tervben volt,hogy el kell költöznünk, mert apa külföldi munkája, a szülés közeledte, a segítség hiánya ezt diktálja.

Már 2 hete be akartak fektetni, de nem volt aki vigyázzon a kicsikre,így szigorú ellenőrzés mellett még itthon lehetek.(Apa ha hazajön nincs bevétel)Most elköltözünk oda ahol vannak rokonok.Van ahol egy váratlan helyzetben hagyni tudom a gyerekeket.

De amióta biztossá vált, szinte depis lettem. Egyik percben örülök, és jó kedvem van a másikban nagyon félek,és sírok.Van már 2 gyerek, ettől is tartok,hogy fogják fogadni az új helyet, sulit-ovit.Félek,hogy ott majd elkapnak valamit(Én rettegek a h1n1-től),mintha itt nem lehetne.

Ma már annyira vagyok,hogy egész nap hányingerem van, és erős görcseim.Normálisak még ezek az össze-vissza érzések.

31 heteske.


2010. júl. 23. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
2010. júl. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ahogy olvasom igen:((
2010. júl. 23. 19:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy vagytok együtt,de a párod kérdéséből ítélve nagyon kész lehet,nem tudja mi legyen,szeretne neked jót,h a családod közelebb legyen,de te hajthatatlan vagy,az anyagiag is jobbak lennének.

Ha tényleg a h1n1 az akadály,szerintem attól már ne félj.Már jó fél éve,ha nem több,h hallani sem lehet róla.

Mindketten kétségbe vagytok esve,ide fordultok segítségért egymás helyett.

Szerintem üljetek le,és ezeket beszéljétek meg.

Remélem megoldódnak a problémák,a gyermekek jövőjét tartsátok fontosnak.

:)

2010. júl. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 eszo ***** válasza:

Ahogy olvastam a kérdésedet rögtön rájöttem, hogy a párod is kérdezett itt..szerintem olvasd el mindenképpen, hogy neki miket tanácsoltak..és miket mondtak rólad..


Elhiszem, hogy félted a gyerekeket, meg új hely, stb..de nem lehetsz olyan önző, hogy csak a saját kényelmi helyzetedet nézed..hosszú távon az lenne jó a családodnak, ha költöznétek, és szerintem ezt te is tudod, csak félsz bevallani..


mindenesetre kicsit fura, hogy mind a 2-en itt kérdezősködtök, ahelyett, hogy együtt megbeszélnétek..

közösen találjatok megoldást!!


Remélem, hogy jól döntötök és jól alakul majd minden!


sok sikert és könnyű szülést neked!

2010. júl. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Igazából nem gondoltam,hogy írni fog ide:) Csak a műszaki részen kutakodott eddig.

Sajnos elég nehéz eset vagyok, ahogy mondta már nem tudta hogy fogjon hozzá a meggyőzésemhez, ezért kért tanácsot.Én meg mivel totál pánik vagyok.Tényleg túl nagy problémának tekintem a h1n1-et?Igazatok van itt is lehet.Valójában örülhetnék,szebb hely, nagyobb lakás a családom 2 utcányira lenne.Jelenleg meg 200km-re.De mégis félek.

Na de majd csak beletörődöm.Köszi.

2010. júl. 24. 08:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, kicsit túlreagálod a dolgot, pláne, hogy ésszel Te is éred, hogy jobb lesz ott minden szempontból.

Szerintem a hormonok miatt van, Én is tök zizi vagyok, majd ha túl lesztek a cuccoláson, meg elhelyezkedtek, megnyugszol, a gyerekeknek is jó lesz hidd el, sokkal biztonságosabban érzik majd magukat, ha szerető nagy család lesz körülöttük...Sajnos Nekünk ez nem adatik meg...

Amúgy meg végülis természetes, ha az ember ilyen nagy változásokon megy át, hogy kicsit bedepizik. Jön a baba is mindjárt, meg még költözzetek is...elég sok egyszerre, Én megértelek.



H1N1 pedig valóban bárhol elkapható, de azon kívül még egy rakás szemét betegség van amitől retteghetnél...jól beizzított a média Téged... mondjuk Én is féltem mikor terhes lettem, de nem oltattam be magam, mert a mellékhatásoktól is féltem.


Minden jót!

37 heteske

2010. júl. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja, és a férjed meg tök jó fej, hogy tanácsot kért, és nem elkezdett veled pörölni.

Ahogy ír, azon is látszik, hogy nagyon szeret, és aggódik, hogy mi is legyen...

37 heteske

2010. júl. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!