Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetek most vajon?

MCsilla1985 kérdése:

Reménykedhetek most vajon?

Figyelt kérdés

Ált.-ban 27-28 naposak a ciklusaim, menzesz idején voltunk együtt a ferjemmel;3 napig tartott így a 3.és 4.napon voltunk együtt. Aztán a 17 és 18. Napon volt rózsaszínes folyásom.Keddre nem várom és általában előtte egy héttel már barnázni szoktam.

Lehet hamarabb volt pém?

Tesztelhetek is akár?


2017. nov. 3. 05:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Keddnép előbb ne tesztelj szerintem... Bármi lehet.. Láttam már pár furcsaságot
2017. nov. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igen ez az addig még bármi lehet. Szerencsere nincs itthon teszt. 😉
2017. nov. 3. 06:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 17-18 volt ovud azt jelezte a rózsaszín folyás.
2017. nov. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Pár nap múlva mindenre fény derül. 😉

Tapasztalok még olyat amúgy hogy napok óta szorulásom van,éjjelenként felébredek pisilni aztan nem tudok visszaaludni. Mindjárt megjön érzésem van. Nem igazán tudom hogy mire véljem ezeket mert amikor közeledik a menzi nekem hasmenésem van 😊. Alvással nem volt gondom.

Mar csak pár nap és kiderül ugyis. Addig meg reménykedem. 😀

2017. nov. 3. 07:36
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha még esetleg figyeli valaki a kerdést tegnapra nem vártam és nem is jött meg;helyette rózsaszín folyásom volt. Ma reggel teszteltem de negatív. Lehet baba csak korai volt a teszt?
2017. nov. 8. 10:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Amíg nem jön meg, addig van remény.. Többen írták, h pé után csak 17 nappal lett pozi...nem gyakori de van ilyen is

2 nap múlva tesztelj újat, próbàlj meg erős teszttel, másmilEnnel, mint eddig

2017. nov. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Így van én is úgy gondolom hogy míg nem jött meg addig van remény. Viszont azt nem értem hogy a menzesz harmadik és negyedik napján voltunk együtt mivel aztan utazott vissza dolgozni a ferjem külföldre.Hogy addig nem maradhat életbe a hímivarsejt.Késni nem szokott hanem hamarabb szokott érkezni....na mindegy várunk türelmesen. Eddig Xepillel teszteltem
2017. nov. 8. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!