Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closty mellé kaptam Ovitrelle...

Closty mellé kaptam Ovitrelle tüszőrepesztőt, és Utrogestant a ciklusom második felére.9. -ik dpon vagyok. A méh vajon a rásegitéstől puhul fel, vagy már reménykedhetek a terhességben? Van valakinek tapasztalata ebben?

Figyelt kérdés

#Closty #Ovitrelle #utrogesan
2014. dec. 13. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Terhességben akkor reménykedj, ha késik a vérzésed, tapasztalatból mondom. Még sok idő van addig. A legjobb, amit tehetsz, hogy nem nyúlkálsz a méhnyakadhoz, mert semmi értelme azon kívül, hogy macerálod, bolygatod magad.


Én Closty+Merionál+Ovitrelle segítségével lettem babás, higgy a gyógyszerekben, tudják a dolgukat! És próbálj meg lazítani a nemvártig! Ne keress tüneteket napokkal előtte! Drukkolok nagyon!

2014. dec. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a drukkot,Neked pedig gratulálok!Nem önszántamból nyúlkálok,hanem az utrogesan egy hüvelykapszula,amit mélyen fel kell helyezni.Lehetetlenség volt nem észrevenni,hogy valami megváltozott odabenn. :) A menzeszem pedig addig meg sem jön,amig ezt a kapszulát használom,pont azért,hogy a nyálkahártyát megtartsa.Két nap múlva tesztelhetek.
2014. dec. 13. 09:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Értem. :) Írd majd meg mindenképpen, hogy mi lett! Nem korai a teszt a 11. dpo-n?


Ja, még egy ötlet! Én repesztés után bő egy héttel ellőttem egy HCG tesztet, hogy lássam, kiürült-e már az Ovitrelle. Tudod, hogy attól is pozi lesz a teszt egy darabig, ugye? Ha van HCG teszted, szerintem ma-holnap leellenőrziheted. Nekem jó volt, mert akkor tök nega lett, így a 14. dpo-n már nem kellett kételkednem, hogy mitől van a két csík.


Köszönöm és megy a drukk! ;)

2014. dec. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jaj de jó Neked!:-) Igen,tudom,hogy az Ovitrelle Kb 10 napig van a szervezetben,ezért gondoltam a 11.napra.De próbálok türelmes lenni,sztem kedden tesztelek egy tízes erősségű teszttel.1-1tüszöm volt mindkét petefészkemben.
2014. dec. 13. 18:08
 5/5 anonim válasza:

Szia kedves kérdező

Megírnád hogy mi lett veled akkor? Sikerult a baba? Hasonlo cipoben járok én is most.

2015. jan. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!