Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » LH teszt es uh vizsgalat nem...

LH teszt es uh vizsgalat nem egyet mutat?

Figyelt kérdés
Elvileg ma van peteeres, orvos latott. Lh tesztem kedden fogjuk ra, hogy legerosebb volt, aztan halvanyult. Mara csont nega. Hetfon szurt es fajt, most semmit se erzek. Volt mar masnak is ilyen? Nyilvan a dokinak hiszek, de akkor ennyit er a teszt?
2017. nov. 3. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A fogjuk rá nem pozitiv. Ha pozitiv azt latod.. az uhnak higyj mindig az uhnak!:)

Nekem mindig bevalt a teszt. Neked sztem lehet h nem. Nem mindenkinek valik be vagy kevesbe erzekenyet hasznalsz. Tul erzekeny se jo. Maximum es minimum 20ast vegyél !:)

Vagy vezess gorbet ha teheted :)

2017. nov. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt! Nem volt ugyan olyan eros, mint a kontroll csik. Akkor a 10-es one step nekem nem jott be. :/
2017. nov. 3. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!