Tévedhet a teszt?

Figyelt kérdés

Szóval hétfőn pozitív lett a teszem. Igaz, hogy csak halvány volt a csík, de az tudtommal mindegy. Ma voltam nőgyógyásznál, egyébként is menni akartam, de ő még nem látott semmit. Kicsit furán is nézett rám, mit akarok én nála ilyen korai terhességgel, június 20-án jött meg a legutóbbi mensim, még tényleg nagyon korai.

De ettől függetlenül terhes vagyok, ugye? Ez a legvalószínűbb?

Volt olyan, aki pozitív teszttel nem volt terhes?



2016. júl. 13. 19:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

Jelen!

A doki szerint csak peteérés volt, és kicsit később a megszokottnál. Nagyon érzékeny teszt bejelez. (Ahogy az lh-teszt is jelzi a korai terhességet jóstesztként.) Pár nap múlva ezért már teljesen negatív is lett minden tesztem. Időben meg is jött.

2016. júl. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

van ismerosom, aki igy jart mint te, pozitiv teszt, orvos semmit nem latott, nem is volt terhes az illeto.

tevedhet a teszt is, nem 100 % az sem. persze lehet,hogy annyira korai, hogy meg a doki sem latja. varj a kovetkezo nemvartig, tesztelj akkor, ha mar kimaradt.

2016. júl. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Ha sikerült is akkor az még mostanában ágyazódik be. Nem igazán lehet még pozitív teszted, a doki meg pláne nem lát semmit. Az igaz, hogy a halvány csík is csík, de az is, hogy a terhesség akkor biztos ha azt orvos is megállapította. A tesztek értékelésében ott van az emberi szem is ami esetleg csíkbak látja azt ami valójában nem csík. És az is igaz, hogy a hormonok genetikai rokonsága miatt a HCG teszt kereszt reakciót ad azt LH hormonra. Egyelőre nyugi, várd meg, hogy egyáltalán kimaradjon és utána tesztelj.
2016. júl. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem téved a teszt, hanem aki úgy jár, hogy pozi teszt mensi előtt, az babás, csak épp ha elvetél, észre sem venné, ha nem t esztelt volna korai teszttel. Szóval kérdező várj még, aztán tesztelj megint. Megkérdezhetem, melyik tesztet használtad? Egyébként az is lehet, hogy korábban volt peteérésed. Most nekem is a 9-10. napon volt, reménykedem...
2016. júl. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
55%
Nem téved a teszt..
2016. júl. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Holnap megyek vért adni, abból majd kiderül 100%-ra. De nagyon szeretném tudni az eredményt, minél előbb, ezért tesztelek idő előtt, kérdezgetek ismeretleneket látatlanban és szaladgálok orvoshoz feleslegesen :D

Már nem emlékszek milyen teszt volt, csak adott egyet a gyógyszertáros.

2016. júl. 13. 20:15
 7/13 Pimaszulsuttogó ***** válasza:
100%

Nekem még fals pozitív soha nem volt a tesztem. 7 napja halvány pozim volt,4 napja erősebb. Az orvosom mondta, hogy majd 8. Hét körül menjek 2 okból:


1. a korai vizsgálat előfordulhat hogy vetélést okoz

2. 4-5 hétig uh-val is csak alig/nem látható.


Hozzáteszem az én orvosom elég nagy szaktekintély.

2016. júl. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem júni 19.én volt meg utoljára,hétfőn teszteltem én is pozit és még 2 hétig nem megyek dokihoz mert nekem fogadott van,hívtam és mondta 2-hét és akkor már látja mert ez még 1-hetes,mivel hiába menzesztől számolod abból általában 14 nap a peteérés-ovuláció,így csak 1 hetes vagy persze,hogy nem látta.

az előző kis kincsemmel nagyon halvány tesztem volt 3 naponta csináltam újat és szépen erősödött.

2016. júl. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak nagyon korai ovu mellett lehet már most pozi teszted, de lehet.

Ha ismétled, és erősödik, akkor baba van.

Nekem a nemvárt előtt két nappal volt teljesen jól látható pozi a rossmannban kapható facelle teszt. Még kétszer ismeteltem 3 naponta, és akkor hittem el, amikor olyan erős lett, mint a kontroll csík. Ez 5 napos késésnél volt.

Orvoshoz majd én is 8. hét körül megyek.

Drukkolok, hogy erősödjön!

2016. júl. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
369 lett ma a hcg szintem, ezek szerint tényleg terhes vagyok :) bár az orvos azt mondta még most sem biztos a dolog, adjak vért egy hét múlva újra
2016. júl. 14. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!