Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi várható napja előtt...

Mensi várható napja előtt legkorábban hány nappal mutatja ki az érzékenyebb teszt a terhességet?

Figyelt kérdés
2008. okt. 22. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2-3 de inkább 2!viola vagy qupido tesztet vegyél azok a legjobbak ha jol tudom!remélem össze jön!sok szerencsét
2008. okt. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van itthon first response nevű, ami állítólag a menses várható napja előtti 5.naptól kezdve már kimutathatja... Meg Lily tesztem van még egy darab. Utolsó mensi amúgy szept. 30. volt és akkor 2nappal hamarabb jött meg 26 napra, ami most péntekre fog esni, de én inkább vasárnapra számoltam..
2008. okt. 22. 21:20
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Helló!

Az elmaradás után 4-5 nappal később. Én a HCG-line- t javaslom.(vizeletsugaras tesztkazetta)

2008. okt. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Előző (2.)válaszolónak: Köszi szépen, de én nem arra gondoltam, hogy menses várható napja után hány nappal

,tehát hány nap késéssel lehet tesztelni, hanem mi a legkorábbi nap menses varható napja ELŐTT. Nem tudom értelmesen fogalmaztam-e, ha nem, akkor elnézést, kicsit fáradt vagyok.

2008. okt. 22. 22:24
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Tesztelni csak az elmaradás után érdemes!!!!
2008. okt. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nem várt előtt 3 nappal kimutatta a teszt a 2 csíkot! Szerintem 2-3 nappal előtte már megpróbálhatod, de nem biztos, hogy ki fogja mutatni mert valakinek sajnos a késés után sem mutatja ki!Sok sikert! Drukkolok!

33 hetes kismama

2008. okt. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi. Ma este, vagy legkesobb holnap reggel megcsinalom. Ha halvany, akkor max. megcsinalom hetfon egy masik teszttel. Van 3 tesztem itthon amugy is. :D
2008. okt. 23. 10:13
 8/8 A kérdező kommentje:
Tegnap este a 25.napon (csutortok) teszteltem es pozitiv lett az eredmeny. Igaz, hogy nem tul eros a tesztcsik, de szabad szemmel siman lathato, pedig csak vasarnap nem kellene megjonnie, igy tehat kb. 3 nappal hamarabb kimutatta a First Response nevu teszt. :D :D :D
2008. okt. 24. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!