Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik HCG teszt az érzékenyeb...

Melyik HCG teszt az érzékenyebb? 10,20,25,50? Melyik mutatja ki leghamarabb a terhességet?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
a 10-es. de gyakorlatilag csak napokról beszélünk
2010. máj. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 eszo ***** válasza:

a 10-es érzékenységű mutatja ki legelőször..van olyan, ami a nemvárt mensi előtt is akár..

de mivel a hcg 48 óra alatt megduplázódik, így tényleg hamar kimutatjáka 20-as,25-ösök is..


De ha tutira akarsz menni, akkor 10-eset javasolnék!

2010. máj. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!én folyamatosan végig teszteltem 10-es érzékenységűvel,de egy őrület volt az egész,azt hittem meghibbanok,mert mindig 2csík volt rajta de ezt persze csak én láttam:)))))

S mire a nemvárt napja lett addigra már a gabriel teszt is kimutatta.S aznap lett egyértelmű pozitív a 10-es érzékenységű tesztem is.Sőt!!Nekem volt olyan,miután ez történt,hogy egy pár nap múlva csináltam még 10-es tesztet és az a többivel ellentétben negatívat mutatott!Meg is rémísztett akkor!!

De itt a baba a pocimban:))


szia

2010. máj. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azért is kérdeztem pont, amit az utolsó írt, hogy sokaknak - itt olvastam és más fórumokban is - a 10-es érzékenységű nem mutatta ki, amikor már a 25-ös pl igen. Akkor most mi van? Egyem a kefét még pár napig vagy vegyek egy 25-öst boltban (a 10-eseim rendeltek) és próbáljam ki?

2010. máj. 20. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!