Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 7. dpon, a folyaso...

Ma vagyok a 7. dpon, a folyasom kezd atvaltani tejszeruve, akkor mar ez a honap remenytelen? Meg van 7napom. Mensiig.3nappal mensi elott szokott atvaltani kremesrol tejszeruve.

Figyelt kérdés
Mensi elott 1nappal pedig vizes a folyasom. Esetleg a beagyazodastol is alakulhatott igy? Valakinek tapasztalat? Koszonom.
2017. nov. 9. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem vizes volt mindig a 7-9.dpotól

Terhesen is ugyanigy volt megis pozit teszteltem 9.dpon!:)


Nincs koze a folyasnak a terhesseghez. Sőt ha terhes vagy akkoris mensi szeru erzesed lesz nagy eséllyel. Nekem mai napig 4 hetente az van..:/:)


21+5hkm

2017. nov. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszod! Kicsit megnyugodtam!😊 Gratulalok neked!
2017. nov. 9. 13:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan: SENKI nem tudja megallapitani egy folyasbol a terhesseg sikeres vagy sikertelen mivoltat, miert gyartasz mar elore teoriat? Sok butasagot olvasni itt de a folyas vizsgalata es annak alapjan valo on-diagnosztika a top5-ben benne van.
2017. nov. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tudom,ebbol nem lehet megmondani biztosra,d mar par honapja figyelem a folyasom. Tudom mikor milyen. Akartam latni mas tapasztalatait is,nekem elso terhessegemkor suru kremes volt. Szerintem a folyasbol is lehet tudni,h sikerult e vagy sem,ha megfigyeltuk azelott h alakult mensi elott-utan,pe elott-utan...es ha mensi elott szokatlant eszlelunk,akkor mar gyanakodhatunk. Persze bizonyara nem mindenkinel alakul maskepp ahogy az elso hozzaszolonal is,nem valtozott es en erre voltam kivancsi!


Elso,elfelejtettem megkerdezni,h miert teszteltel olyan koran? Erztel valamit,v csak kivancsisagbol? 😊

2017. nov. 9. 18:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem aem változott a hüvelyváladékom akkor amikor terhes lettem...ha nem éreztem volna meg, es nem figyelném a menzeszem, akkor rá sem jöttem volna..semmi igazi kiugró tünetem nincs...

Fáj a mellem..de szokásos cikluson belül is szokott ilyen lenni...fáradt vagyok (lehetek is, melo, felújítás..nem pihenek kb semmit) nincs hányinger, szagérzékenység, kívánósság sem)

Most fogom a 8 hetet tölteni...baba is rendben 10 mmfelett volt a hét elején..

Beágyazódási vérzésem a nem várt előtt 4 nappal volt

2017. nov. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!