Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes így (hiányos...

Lehetek terhes így (hiányos védekezés)?

Figyelt kérdés
Én fogamzásgátlót szedek már jó ideje. De ezt a levelet nagyon rendszertelenül kezdtem el szedni. Volt, hogy 2-3órát, vagy akár 7-et is késtem vele. Igaz 12óra késés belefér, de én többnyire pontos vagyok vele. Most kezdtem a levél második hetét. Jövőhéten kádban fürödnénk együtt pont a ciklus közepén (bár elméletileg nekem nincs ovulációm a tabletta miatt). Lehetek -e terhes a vízben. Nem akarunk szexelni, csak ha véletlenül előváladék kerülne a vízbe, attól lehetne e.

2017. nov. 10. 01:45
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen, lehetsz, bár kicsi az esély rá.
2017. nov. 10. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

A természetes vizekkel is vigyázni kell, nehogy halspermával találkozz és sellőt szülj.


Amúgy nem leszel így terhes. Ahhoz be kell rakja neked.

2017. nov. 10. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De jót nevettem 2-es 😂😂😂
2017. nov. 10. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rendben, de akkor az első miért írta ezt? Hogy terhes lehetek. Köszi
2017. nov. 10. 06:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azert mett nem hiszi el hogy ilyen buta es tajekozatlan vagy. Gyogyszert szedsz... Vizben amugy is.... Jezusom...
2017. nov. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Többször fürödtem már egy kádban a férjemmel, nem lettem terhes.


A vízből nem fog a petevezetékedbe felúszni az az egy-két kósza spermium.

Ráadásul peteérésed sincs, nincs ami megtermékenyüljön.

2017. nov. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A viz kinyirja a spermakat. A fogamzasgatlo gatolja a fogamzast. Az a minimalis elovaladek nem egy csapat gonosz mano akik a meg nem termekenyitheto petesejtjeidre vadasszon egy kadban 😁
2017. nov. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szedd rendszeresen a gyógyszert, állíts be emlékeztetőt telefonra például. Nem lehetsz terhes attól, ha együtt fürödtök, de ha rendszertelenül szeded és együtt vagytok még ha kicsit is akkor már van esély.
2017. nov. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kedvesek vagytok! Igen azt tudom, ha tendszertelenül szedem akkor terhes lehetek, de most pont a 7óra késésért kiegészítő védekezést is használunk. Amit ha jól tudom 1hétig kell csak.
2017. nov. 10. 11:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Így van, 1 hétig, 7 óra még beleférne, de fő a biztonság!
2017. nov. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!