Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Augusztus kozepe fele voltam utoljara egyutt akkori parommal. Ovszerrel csupan par masodperc volt az nelkul, es utana ovszerbe se elvezett el. Azota rendszeresen megvolt a menstruaciom. Most viszont mar kesik 3napot.32. napja lesz. Tuneteim olyanok h sokkalta ehesebb vagyok, vagina lilabb, es szemcse szeru intim nyalka. (Nincs egyeb tunet) voltam 2hete orvosnal azt mondta gyulladas es adott ra kupot, addig jo is volt de most vissza tert csak viszketes nekik. Ugye nem lehetek terhes Kerlek segitsetek. Nem teljesen tette be azt a kacsát vagy mint mert azonnal tudta h gyulladas,latta volna hogyha terhes vagyok nem?

Azota nem eltem nemi eletet

17/L



2017. nov. 6. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De miért nem tesztelsz, ha ennyire félsz?
2017. nov. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
DE 17 ÉVESEN MI A FAC**CNAK KEFÉLTEK? Utánna meg jön a sok okés kérdés nem lehetek terhes? Ez terhesség?? Meg a sok baromság. Ha felcsin***áltak megérdemled. Sok is tudatlan id**ióta.
2017. nov. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
IGEEEEN
2017. nov. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!