Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció után is pozitív LH...

Ovuláció után is pozitív LH teszt?

Figyelt kérdés

Ovuláció előtt voltam peteérés figyelésen, ahol 1 db 17 mm-es tüszőt láttak. 2 nappal később már összeesett, 15 mm-es volt, tehát megvolt a repedés. Ezt az emelkedett hőm is igazolta és az LH teszt is negatív volt ekkor.


Tegnap és ma kíváncsiságból csináltam LH teszteket, amelyek ismét pozitívak voltak. A teszt és a kontrol vonal ugyanolyan erős volt. Nem értem mitől lehet így... Már megvolt az ovu ilyenkor már negatívnak kellene lennie a tesztnek, nem?

Nem hiszem, hogy elnézték UH-on mikor figyelték. Ha nem mentem volna nézetni akkor most azt hinném, hogy most lesz tüszőrepedés. Ja, és terhes sem vagyok még jelenleg, hisz csak elvileg ez a 3. nap ovu után. Még sosem jártam így. Volt már valaki hasonló helyzetben?


2017. nov. 10. 13:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!