Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez tényleg így lenné? Azt...

Ez tényleg így lenné? Azt mondta a barátnőm ha az lh teszt nem pozitív és terhes vagyok tényleg az nagyon nem jó. Tényleg?

Figyelt kérdés
Pozitívat teszteltem. De az lh teszt teljesen negatív. Báj lehet ebből?
2017. nov. 8. 09:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Lh test nem a terhesség megállapítására szolgál

Terhességi teszt pozitív akkor terhes vagy

2017. nov. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
ha terhes teszt pozitiv az számit,és nem az Lh teszt..
2017. nov. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

jajj, kérlek ne ülj fel ennek az OLTÁRI BAROMSÁGNAK....


A HCG tesztnek kell pozitivnak lenni ha terhes vagy ...

2017. nov. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Mivan????? Édes istenem ennyi hülyét manapság!!!!!!! 😩😩😩😩

Mégis mi köze van az LH tesztnek a terhességhez?

LH= Luteinizáló hormon. Az felelős a peteérésért. Ha a terhességi teszt pozitív akkor minek csinálsz LH tesztet????????? Mit vársz hogy megint peteérésed lesz terhesen??????? 😒😒😒 A barátnőd és te is olvassatok már kicsit utána a női ciklusnak és a teherbeesésnek, mert ez szégyen. Terhesek lesztek de fogalmatok sincs mi mire való!!!!!

2017. nov. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

4es! valószinű onnan vették ezt hogy az Lh tesztet szokták használni "jóstesztnek is" is. van a amikor ez előbb jelzi a terhességet mint a terhes teszt.

Én annó kipróbáltam és a nemvárt előtt 2 nappal valóban jelzett.

Viszont nem szabad ezt túl komolyan sem venni..

mert vagy bejön vagy nem..

2017. nov. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Na ezzel a baratnoddel ne beszelgess a kesobbiekben terhessegrol. Uristen🤣🤣😂😂😂
2017. nov. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy az lh teszt josteszt amikor már terhes vagyok. És hogy ha az pozitív még a hvg is akkor jó. Tisztában vagyok ezekkel hogy melyik mire való. Nem vagyok ennyire lökött. Csak lassan 4 éve nem jön a baba és már többször volt vetélésem. És azt gondoltam hogy esetleg ehhez lehet köze. De akkor nem. Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Remélem Ő már célú k marad a negatív lh teszt ellenére. Egyébként utána olvastam és több helyen olvastam hogy tényleg + lesz az lh terhesség esetén. Szval nagy butaság bő cs a dologban.
2017. nov. 8. 12:11
 8/15 A kérdező kommentje:
Kedves 4 es....neked inkább nem írnek semmit a reagálásodra...gondolom te hibátlan makulátlan mber vagy......no comment...
2017. nov. 8. 12:13
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el semmi koze hozza. Olvass utana van akinek bevalik a josteszt van akinek nem

. Nekem sokszor erosodott es megis megjott. Nem voltam terhes nemis lehettem hisz baj volt a hormonokkal..

De amikor terhes lettem tok negativ volt az LH tesztem. Es erdekes modon semmi baja a lányomnak a hasamban.

21+4

2017. nov. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

Négyes vagyok. Nem vagyok makulátlan, de nem is vagyok ennyire buta........ Ha meg valamit nem tudok akkor először beírom a google- ba, és tájékozódom, mielött hülyét csinálok magamból!

Teljesen tisztában vagyok a jósteszteléssel!! De oltári nagy hülyeség. Minden szervezet más és más. Van akinek jelez az LH teszt, van akinek nem. A jóstesztelést pedig akkor alkalmazzák amikor a HCG teszt még negatív. De ha már van egy pozitív HCG teszt, akkor mire fel az LH jósteszt ????

2017. nov. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!