Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Polip a méhszájon megakadályoz...

Polip a méhszájon megakadályozhatja a teherbeesést?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 13:40
 181/189 anonim ***** válasza:
Szia.Na mi újság?Voltál már dokinál?
2010. nov. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/189 A kérdező kommentje:
Pénteken megyek dokihoz. Akkor beszélem meg vele a továbbiakat. És veled mi újság?
2010. nov. 3. 07:55
 183/189 anonim ***** válasza:
Én a 21.napon vagyok.Amit nem értek,hogy amikor voltam ultrahangon akkor nem mondta hogy van érett petesejtem csak 2 echodens képletet látott.Viszont a hőm felment 3 napja.Hát nem tudom,mégis volt?Jövőhéten kell megjönnie és akkor megyek vérvételre meg ultrahangra.Kitartás neked és ne félj,minden rendben lesz.
2010. nov. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/189 A kérdező kommentje:

Ha van kedved, írj privit, a mailcímemre. Visszaírok, és ha gondolod megjelöllek más oldalon is. Pl iwiw, vagy facebook.

Kicsit félek a dokitól.

2010. nov. 3. 16:52
 185/189 anonim ***** válasza:
Oké jó ötlet.Bár úgy látom,hogy én nem tudok neked privát üzit küldeni mert nem adja azt a lehetőséget.De te tudsz nekem úgyhogy várom oda a leveled.
2010. nov. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/189 anonim ***** válasza:
Oké megtaláltam.Írtam
2010. nov. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/189 A kérdező kommentje:

Képzeld, a dokim azt mondta, nem csinál már HSG-t. Csak mélyaltatásos nagyműtétet, laparoszkópiával, átnézik a hasat, megnézik az átjárhatóságot, megkaparják a méhfalat, hogy megnézzék van-e peteérés.

Én ezt drasztikusnak találom, van egy doki Siófokon, aki 15000-ftért csinál hycosyt. Nem is értem a dokim, hogy erre mi szükség, amikor már vannak gyerekeim. Tegnap nagyon leforrázott ezzel.

Neked mi a véleményed?

2010. nov. 6. 08:27
 188/189 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom.Elég drasztikusan hangzik.Nekem az előző dokim méhfalkaparást akart csinálni szinte látatlanban.2-szer látott előtte.Azonnal otthagytam.Én nem mentem bele.Szerintem nézd meg azt a siófoki dokit.Legalább beszélj vele,azzal semmit nem veszítesz.Egy ilyen nagy műtétnek mindig vannak kockázatai.
2010. nov. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/189 A kérdező kommentje:

Megnéztem, és kérdeztem is tőle, azt írta vissza, hogy a lapar alaposabb, de ő csinál hycosyt, megnézi átjárhatóak-e a petevezetők műtét nélkül.

Úgyhogy ennél maradok inkább.

2010. nov. 8. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!