Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap kellene megjönnie de...

Brigicycy kérdése:

Holnap kellene megjönnie de már ma fáj picit a hasam ebbe a honapa szinte minden nap egy picikét fájt de el mult szerintetek babás lehetek? Pár napja is együt voltunk nagyon szeretnénk babát

Figyelt kérdés
2017. nov. 11. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Teszt?

Itt senki nem lat beled! Ha vedekezes nelkul szexeltel akkor igen, lehetsz terhes, de ez a hasfajas jelenthet mast is (hormongond, gyulladas, stb.)

2017. nov. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tesztelj pár nap múlva.nem lehet ezt megjósolni.Vagyis 100% an

Bocs nem bántásból írtam

2017. nov. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csinàltam teszet de negativ let mindenki azt mondta még koràn van a tesztnek és van akinek a nem vàrt napja körül szurkàlt a hasa és mégis babàs let,vagy a nem vàrt napja elöt pàr napja eset teherbe
2017. nov. 11. 09:19
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem bàntotàl meg egyàltalàn köszönöm a valàszodat remélem babàs vagyok és nem jön meg
2017. nov. 11. 09:21
 5/8 A kérdező kommentje:
Hànyinger is meg van nagyobbak letek a melleim és letek kék erek rajta ami soha nem volt,a multhonapba is töbször szurkàlt a hasam de el mult volt amikor ugy fàjt hogy gondoltam most fog meg jönni
2017. nov. 11. 09:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Miota probalkoztok?
2017. nov. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ennyiből sajnos nem lehet biztosra mondani. Menszi szerű görcsök normàlisak koraterhesen, de lehet màstól is. Közérzeti tüneteket a HCG hormon okoz, ami màr elvileg kimutatható szinten van. De ez sem jelenti azt hogy nem vagy terhes, csak azt hogy nem valószínű hogy az okozza. Pl én terhesség előtt 1-2 hónappal minden reggel hànyingerrel keltem. Tökéletes terhestünet, mégsem voltam az.

Egy baràtnőm pedig annyira akart babàt, hogy minden menszesz előtt terhestünetei voltak, míg le nem higgadt.


Tesztelj néhàny nap múlva, reggeli első vizeletből, egy 10-es erősségű teszttel.

2017. nov. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
3honapja probàlkozunk most is fàjdogàl a hasam de hàtha nem jön meg és ha megjön anyi baj legyen holnap kellene megjönnie
2017. nov. 11. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!