Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Febr 28-án voltunk együtt...

Febr 28-án voltunk együtt párommal. Márc 20-án kéne megjönnie.2 napja szurkál az alhasam. Ma hányingerem volt. Márc 7-én negatív teszt. Fájnak a melleim. Mikor csináljak tesztet? Vajon terhes lehetek?

Figyelt kérdés
2017. márc. 9. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, MÉG nem vagy terhes, inkább ovuláció környékén vagy. A teszt 13 nappal a nemvárt előtt teljesen értelmetlen volt. De még a szexhez képest is... Ovulációtól számítva két hét, míg érdemben mutat valamit a teszt.
2017. márc. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg most vagy peteérés környékén!És az miatt szúrkál az alhasad!Én is mindig érzem mikor van peteérésem pont a szurkálások miatt!Szóval ha babát szeretnétek akkor most próbálkozzatok pár napig!:)
2017. márc. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor mindig a kimaradt verzes elso napjan erdemes tesztelni, vagy peteereskor tortent aktus utan kb. 14 nappal.
2017. márc. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Ha márc 20ra nem várod...mi az istennek teszteltél? Várd már ki ezt a két hetet...

Sajnálom az olyan pasikat akiknek ilyen párjuk van h ennyire rágörcsöl a dologra.

Könyörgöm...élvezzétek egymást, a szexet, az életet...nem azon pörögjetek h együttlét után pár nappal miért negatív a teszt.

31 N

2017. márc. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves 31 N. 26 éves vagyok. Volt egy abortuszom sajnos pàr éve. Azért csinàltam tesztet mert kicsit félek. Olyan munkahelyem van ahol fizikai munkàt végzek, elég nagy súlyokat kell emelgetni. Munkahelyet nem tudok vàltani mert kell a pénz. De te biztos ezt nem érted, talàn azt se tudod milyen dolgozni!! De azért kösz!!
2017. márc. 9. 16:37
 6/9 anonim ***** válasza:
De ha peteeresed sem volt meg, honnan mutatott volna barmit a teszt? Nekem is volt sajnos vetelesem de attol meg csak menzesz elmaradasakor teszteltem mert elotte csak ritkan mutatja ki valakinek.
2017. márc. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A vetélés nem lehet munkától,amit mindig is csinálsz... Ha kell a pénz, táppénzre se tudsz elmenni,mert jóval kevesebb.

Mi a fenéért tesztelsz,ha meg se kéne jönnie még 2hétig?! Kb most van peteérésed...

2017. márc. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

Drága kérdező. 31 N vagyok. Köszi a kioktatást. Igenis tudom mit jelent az, hogy dolgozni. 28 hkm vagyok és 6+4 órát dolgozom 2 különböző munkahelyen...ugyanazért amiért Te is...kell a pénz.

Nos. Most komolyan. Mi értelme van kb 2 héttel nemvárt előtt tesztelni? Kidobott pénz a tesztekre. Tényleg várd ki azt a 2 hetet még vagy 10 napot vagy amennyi még van a nemvártig. Addig úgysem tehetsz semmit és nem fogsz megtudni semmit. Ilyenkor még az orvos sem látja.

Sajnálom az előzményeidet. Nekem is volt. Tudom nem könnyű elhinni és kivárni...de mas valasztás egyelőre nincs.

2017. márc. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En is marcius 20.ra nem varom😊
2017. márc. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!