Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Digitális Clearblue a kémiai...

Digitális Clearblue a kémiai terhességet is kimutatja? Járt már valaki így?

Figyelt kérdés

+ 1-2 eredményt kaptam, a többi tesztem halvány, és nem erősödik.

Szerintetek a kémiai terhességet is kimutatja a digitális? Azért csináltam, mert úgy tudom, kevésbé érzékeny.


2017. nov. 11. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Mintha én írtam volna ki ezt a kérdést. Én holnapra nem várom, tegnap a digi clearblue pozi lett. Nekem vateras tesztjeim vannak, nem túl rohamosan erősödik rajta a második csík, de azért látszik. Korai még a terhesség, en holnapra nem várom. Szerintem megbízható a clearblue, engem azóta itt többen is megnyugtattak. [link]
2017. nov. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen,előfordul.Én pont îgy jártam a múlt hónapban. 😥 Drukkolok azért hogy erősödjön.


Vaterán tesztes

2017. nov. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A felső 3 tegnap tegnapelőtti, az utolsó előtti ma reggeli első vizeletből, a legalsó mai, 2. Pisiből. Lassan erősödik, de pár nap, és remélem full pozit tesztelhetek, aztán mehet a babaalbumba. :)

Első voltam.

2017. nov. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!