Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitol nem erosodik a teszten...

Mitol nem erosodik a teszten a masodik vonal?

Figyelt kérdés
Napok ota latni hogy ott van de csak ugy hogy nagyon halvany,elmeletileg kellene erosodjon. (5napja ugyanolyan kb) Azt olvastam mehen kivuli terhesseg eseten is elofordulhat ilyesmi... aggodom.
2017. nov. 11. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem feltetlenul baj, de egyebkent tok felesleges ennyit tesztelni. Sajat magadat idegesited ezzel ami viszont rosszat tesz. Hagyd a tesztelgetest, nem ettol fugg, hogy megmarad-e. Elmesz ugyis dokihoz es az lesz a mervado amit ott o mond.

Egyebkent tuti pozitiv es nem szellemcsik? Van nehany marka ahol mindig van egy kis halvanyka valami... (a reagens helye latszodik). Nem tudod feltolteni?

2017. nov. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tegnap kidobtam az osszeset de mindjart megnezem a fotok kozott mit talalok
2017. nov. 11. 15:36
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem talaltam,de parom is kivan mar akadva h latja mindegyiken de alig.. es persze kapom az utrot progi hiany miatt es orvoshoz meg nincs idopontom
2017. nov. 11. 16:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Mikor kellene megjönnie? Ha még a nem várt előtt nem nagyon erősödik, az nem igazán gond, de ha utána sem, akkor felmerülHET a kémiai terhesség gyanúja. De egyáltalán nem biztos. Ha kémiai terhességed van, az azt jelenti, h vmi elindult, de nem tud továbbfejlődni, így késéssel ugyan, de meg fog jönni.
2017. nov. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Altalaban 28-33nap a ciklusom,ma van a 33.nap
2017. nov. 11. 16:55
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolso egyuttletunk 12napja volt,lehet hogy volt egy spontan peteeresem?
2017. nov. 11. 17:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem méhen kívüli terhességnél olyan eros volt a teszt hogy a marsról lehetett látni!!!!
2017. nov. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha még csak mostanában kellett volna megjönnie, akkor azért halvány. 2-3 nap múlva már erősebb lesz.
2017. nov. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia. En vagyok aki hasonlo kerdest tett fel ma! :) tudnalfeltenni kepet a tesztjeidrol? Szivesen megneznem.
2017. nov. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ahh en toroltem minden kepet es kidobtam a teszteket is,kicsit besokalltam most,remelem par nap mulva okosabb leszek mar... :(
2017. nov. 12. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!