Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehetne a beágyazódás?

Ez lehetne a beágyazódás?

Figyelt kérdés
A párommal babát szeretnénk 10.-én hagytam abba a gyógyszer szedését aznap is együtt voltunk azóta minden reggel-este és most elég erős alhasi fájdalommal halvány piros kevés vérzesem van.Beágyazodas vagy menstruáció? Sajna szerintem ez nem a baba miatt lessz mert ugye a gyógyszer abba hagyását követően elvileg "meg kell" jönnie?

2017. nov. 13. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:

4 napja hagytad abba?


Akkor meg peteérésed sem lehet..az is pár nap múlva jönne.


Ha babát akartok akkor annak nem kedvez a napi 2 együttlét, nem lehetetlen, csak nem kedvez.


Ez inkább közti vérzésnek tűnik nekem.

Gyógyszer abbahagyáskor sok furcsaság előfordulhat..kimarad ok nélkül, hamarabb jön, később jön.


Nem kell hozzá megjönnie egyébként, hogy akár ebben a hónapban összejöjjön a baba..nem feltétele a peteérésnek



Szóval egyik sem...

Beágyaződás, a peteérés után 7-10 nappal van (nekem ez az együttlétet követő13. Napon volt)

2017. nov. 14. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Biztosan nem beágyazódás, inkább menstruáció.

Mensi után kb. 2 naponta legyetek együtt a pároddal, úgy esélyesebb, hogy elkapjátok az ovulációt is és lesz elég érett spermium is.

2017. nov. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat!
2017. nov. 14. 08:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a szokásos megvonásos vérzésed. Hisz 4 napja hagytad abba. (Szóval most az egy hetes szünetben vagy, csak nem szeded tovább)

Kb két hét múlva lehet majd ovuláció és onnan még 10 nap a beágyazódás. Szóval a kövi mensi környékén ha tesztelsz akkor már kimutathatja. De a gyógyszer abbahagyása után van akinek idő míg beáll a saját ritmusa.

Naponta max 1x legyetek együtt, de ha két naponta úgy még jobb. A sok együttlét nem kedvez a spermiumoknak.

2017. nov. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, én is erre gondoltam

Köszi a választ:)

2017. nov. 14. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!