Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuteszt halvány csik a 8....

Ovuteszt halvány csik a 8. ciklusnapon?!

Figyelt kérdés

28-29 naposak a ciklusaim. Ma reggel a 8-ik napon kezdtem ovutesztezni. Tudom hogy a 11-ik naptol kellene csak, de van elég tesztem es kivancsi vagyok a velemenyetekre hogy miért lehet a 8-ik napon halvány csik? Ha pl közel sem vagyok még a tüszőrepihez akkor is muszáj feltétlen megjelenjen egy halvány csik??? egyébként azert kezdtem

ilyen koran mert multhonapban kezdtuk a babagyartast es nem jött össze, mert fogalmam sincs mikor van tüdzőrepedésem.



2017. nov. 15. 09:08
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

csajok, a 12ik ciklusnapon ha teszteltem de a kontrollcsik latszik csak es a masik ablkban semmi sem

akkor az miert van? ervenytelen teszt? es mi lehet az oka? :( pedig du. 4kor csinaltam a tesztet. elotte 2 oran keresztul nem

ittam.

2017. nov. 19. 17:29
 12/16 anonim ***** válasza:

Neha nincs 2.csik vagy 30as tesztet hasznaltal.

Nekem sem volt mindig 2.csík..

Nem jelent bajt nyugi.

2017. nov. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom!!! mert mar elkezdtem idegeskedni! mert ma meg tnap nem volt folyasom, vagyis az a szembetünö mennyiseg, par napja meg volt!
2017. nov. 19. 19:12
 14/16 anonim ***** válasza:
LattM h parazol azert irtam a maihoz is😊
2017. nov. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A folyásnál az ovuláció közeledtét a nyákos, tojásfehérje szerű folyás jelzi....nem a sima/átlagos állagú folyás!
2017. nov. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
nekem a ciklus17.- 18. napján kezdodik az olyan nyák és 28as 29es a cikkusom. érdekes, nem?
2017. nov. 25. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!