Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja nov.20-a körülre?...

Ki nem várja nov.20-a körülre? Izguljunk és reménykedjünk együtt! :-)

Figyelt kérdés

15 hónap próbálkozás, negatív átjárhatósági vizsgálat, elfogadható spermiogram-eredmények és több hónapos gyógyszeres kezelés után reménykedem a csodában... :)

Ki jár még hasonló cipőben? :)



2017. nov. 15. 20:59
 11/100 anonim ***** válasza:

Kicsit fura amúgy hogy semmi tünet sincs. Ilyenkor már azért görcsölgetni szoktam. Nyűgös sem nagyon vagyok.Nyár óta próbálkozunk.

Mi is a második CSODÁRA várunk. Sajnos az elsőre nem emlékszem. A nagylányom már 8 éves. Fogamzásgátlót szedtem akkor és úgy jött össze. Nagyon meg is lepődtünk. Egyáltalán nem számítottunk rá, így magamat sem nagyon figyeltem.

2017. nov. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/100 anonim ***** válasza:

Sziasztok

Én 22-ére nem várom. Van már egy 8 éves kisfiam és lassan két éve próbálkozunk sikertelenül. Minden vizsgálaton túl vagyunk, minden rendben velünk egészségileg. Két hónapja voltam átjárhatóságin és ez a második clostis hónapom. Most valahogy nem érzem úgy, hogy sikerülni fog, pedig korábban minden hónapban bíztam. Néha fel-fel nézek ide, mert olyan jó sikersztorikat olvasni :)))

Mindenkinek szép, erős pozitív tesztet kívánok! :))

Linda

2017. nov. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/100 Kódika22 válasza:
Nekem már egy hete kb. Szúrkál görcsölget enyhén a hasam és ami furcsa olyan mint ha fel lennék fázva vagy izomlázam lenne de nem vagyok fel fázva!! 🙄 Ma úgy kelltem fel hogy megjött úgy görcsölt! Ami még fura fáj mellem jó mensi előtt is szokott de most nagyon hozzá se lehet érni! Remélem baba! Igazán szép ajándék lenne !! ❤🙂
2017. nov. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/100 Kódika22 válasza:
Ja még nem jött meg! Ez kimaradt az előző kommentből. 😉
2017. nov. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/100 A kérdező kommentje:
hajrá mindenki! :)
2017. nov. 16. 12:01
 16/100 anonim ***** válasza:

Azt hittem az előbb hogy megjött,rohantam a mosdóba, de nem...sok vizes folyás, és most úgy fáj a bal mellem, mintha szúrkálnák.

Valakinek hasonló?

2017. nov. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/100 Kódika22 válasza:
Szokott nem várt előtt fájni a melled??
2017. nov. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/100 anonim ***** válasza:

Hol szokott, hol nem. De ilyen szúró fájdalom még soha nem volt.

Holnap lehet ellövök egy tesztet :) ha addig nem jön meg.

2017. nov. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/100 anonim ***** válasza:
De jó nektek hogy minden bajotok van <3 :D Irigykedek azért ;) Nekem ha fájna a cickóm már venném is a babaruhát :'D
2017. nov. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/100 Kódika22 válasza:
Az a baj hogy nekem mindig fáj a mellem csak most nagyon és másképp! Én most kitartó leszek ha vasárnapig semmi akkor hétfőn teszt! Szorítok mindenkinek!😉😉
2017. nov. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!