Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti hogyan készültetek a...

Ti hogyan készültetek a terhességre?

Figyelt kérdés
Szedtetek vitaminokat a folsavon kívül? Ha igen mit? Mennyivel előtte? Figyeltetek az étkezésre, sportolásra?

2017. nov. 15. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Decemberben kezdjük a projektet. Folsavat már három hónapja szedünk mindketten. Ezen kívül csak C vitamint és magnéziumot szedek, de azt ebben az időszakban mindig is szedtem. Étkezésre figyelünk, káros szenvedélyünk nincs. Sportolni kéne, ettől függetlenül de eddig nem sikerült beépíteni a mindennapokba.
2017. nov. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1 hónappal előtte elkezdtem szedni folsavat, ennyi
2017. nov. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Folsav és E vitamin
2017. nov. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
E vitamint és omega 3-at szedtünk.(parom is) amúgy folsav
2017. nov. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
E vitamin, Inofolic amit 2 hónappal előtte elkezdtem szedni. 3. hónapban terhesvitamint, utólag kiderült, azt màr akkor kezdtem, mikor a természet épp a dolgàt végezte :)
2017. nov. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Theressita ***** válasza:

Femibiont szedek - a nődokim javaslatára. Elvileg egy hónappal terhesség előtt kell elkezdeni.


Egészségesebben próbálok élni, alkoholt teljesen kiiktattam, kávét felváltottam zöld teára, átestem egy komplett tisztítókúrán (ezek saját döntéseim, nem javasolta senki - de mivel már volt egy vetélésem, nem kockáztatok semmit...)

Kimondottan nem sportolok, de igyekszem sokat lenni a levegőn és ahová lehet, gyalog menni.


Sikeres babásodást! :-)

2017. nov. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Van az Inofolic-kal kapcsolatban egy kérdés és ott azt írják, hogy aki inzulin problémával küzd annak ajánlott, vagy szerinted lehet csak úgy is szedni? Ciklushoz kötötten kezdted el szedni? Vagy csak úgy? Az E vitamint mikor kezdted?
2017. nov. 16. 09:10
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem volt megàllapított inzulinproblémàm, a ciklusom volt picit zavaros, nagyon kevés volt a menstruàcióm, és pecsételtem előtte. Ciklushoz közepe tàjàn kezdtem el, mert akkor voltam dokinàl. Az E vitaminra màr nem emlékszem, de azt talàn ciklus elején.

Hogy szedheted e csak úgy, én több helyen làttam, hogy sok orvos ajànlja fél év sikertelenség utàn, az én dokim ezt a fél évet sem vàrta meg.

2017. nov. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Első Babánk azonnal sikerült, de akkor sportoltam intenzíven és a kajára is figyeltem, nem tudom hogy az segített-e, ezért érdekel. Femibiont szedtem én is végig, nagyon meg voltam elégedve. Akkor az E vitamint elkezdem és utána kérdezem az Inofolicnak a dokimnál. Nagyon köszönöm!
2017. nov. 16. 14:59
 10/10 anonim ***** válasza:

Elkezdtem Elevitet szedni, párom pedig cinket.

Igyekszünk mindig egészségesen táplálkozni, káros szenvedélyünk nincsen.

Tervezek elmenni még vérvételre. :) Ennyi. :)

2017. nov. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!