Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kérlek nyugtassatok meg. Így...

Kérlek nyugtassatok meg. Így mekkora az esély a terhességre?

Figyelt kérdés
Tegnap szeretkezés közben kiszakadt az óvszer. Ez már az 5. Menet volt úgyhogy nem jött sok. Még tegnap este sikerült szerezni egy esemény utánit, de csak 85%-os úgyhogy nagyon félek. Mekkora az esély a terhességre? Kérlek segítsetek. Nagyon félek.

2017. okt. 29. 09:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Nyilván tök mindegy, hogy hányadik menet, a terhesség esélye megvan. De ha bevetted az esemény utáni tablettát, nagy valószínűséggel nem leszel terhes.
2017. okt. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nagy valószínűséggel... Köszi... Akkor kis valószínűséggel elromlik az életem... Ez angyon bíztató... És 2 hétig ebben a tudatban kell élnem...
2017. okt. 29. 10:24
 3/14 anonim ***** válasza:

Vegyetek vízalapú síkosítót és használjátok az óvszerrel együtt, akkor nem fog kiszakadni.


Esély egyébként van rá, biztosat majd akkor tudsz, amikor megjön a következő vérzésed.

2017. okt. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem tudnátok valamit mondani, hogy ez az erzes ne legyen bennem és túl éljem valahogy ezt a 2 hetet? Mindent rendben csináltunk... Nagyon szeretjük egymást és minden úgy csináltunk ahogy kell... Miért kell két 15 éves gyereknek halálfélelemben lenni csak mert szeretik egymást és kiváncsiak, hogy mi hogy működik? Tudom ez ilyen fiatalon még nagyon korai de mások ilyen korban gumi nélkül csinálják mi pedig mindig vigyáztunk mindenre.
2017. okt. 29. 10:35
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

Nem mondhatjuk azt, hogy tuti nem leszel terhes.

Sajnos sokan estek már teherbe megszakítással, úgy, hogy kiszakadt a gumi és hiába vett be az illető esemény utáni tablettát.

Tehát nem lehet azt mondani, hogy száz százalék, hogy nem leszel terhes. De! Az esélye nagyon kevés így. De mivel nem látunk beléd sem, így nem tudunk semmi biztosat mondani. Még egy orvos sem tudna.

Viszont egy dolgot mondhatok, ha megtanuljátok normálisan használni az óvszert, akkor nem fog kiszakadni. Legalább is nekem a 15 év nemi élet alatt még soha nem sikerült!

2017. okt. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó ezzel most kicsit megnyugtattál. Szerintem jól használtuk a gumit. Csak nagyon vékonyat vettem mert azthittem azzal jobb lesz. És nem finomkodtunk mert nagyon élveztük.
2017. okt. 29. 10:54
 7/14 anonim ***** válasza:

"Miért kell két 15 éves gyereknek halálfélelemben lenni csak mert szeretik egymást és kiváncsiak, hogy mi hogy működik?" - ezt úgy írod, mintha 35 éves "vének" lennétek:)

GYEREKEK vagytok, és ez még korai!!!

De észrevettétek, hogy kiszakadt, a 72 órásat gyorsan bevetted, minimális az esély a terhességre - többet már úgysem tehetsz. Szerintem nincs okod aggódni!

2017. okt. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mert 15 évesen nem azt a csajt választottam aki a legjobban tud szopni vagy aki a legszebb hanem azt akivel tényleg úgy éreztem hogy le tudnék vele élni egy életet és ha tényleg együtt maradnánk akkor csodálatosan jó anyuka lenne, még ha ez azzal is jár hogy nem egy topmodell... Semmi rossz szándék nem volt bennem... Csak jót akartam. Tényleg nagyon vigyáztam a lányra és az jobban érdekelt mindig hogy neki jó e még ha ezért nekem nem is volt olyan jó. Ő a legjóindultubb és legszerethetőbb lány akit valaha ismertem és most mindkettőnknek 2 hetet kell rettegésben várni arra hogy elbaszódik e az életünk vagy sem...(a szüleim beadnának egy otthonba vagy minimum bentlakásos suliba küldenék ha megtudják hogy lefeküdtem valakivel és baj lett belőle, és lelkileg amúgy sem bírnám elviselni se az abortuszt se azt hogy van egy gyerekem akinek nem tok mindent megadni és nagyon rossz neki... És a lány is így van ezzel)
2017. okt. 29. 12:29
 9/14 anonim ***** válasza:

Az ultravékonynak se kéne szakadni helyes használat mellett. 20 év alatt egyszer se sikerült.

[link]

2017. okt. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mindent rendben csináltam... Levegőt kiszorítottam és hagytam helyet. Épp azért irtam azt elöbb mert nem értem, hogy ha én tényleg mindent rendben csináltam akkor miért mi szívjuk meg?
2017. okt. 29. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!