Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10-es teszt 2 nappal előbb?

10-es teszt 2 nappal előbb?

Figyelt kérdés

Ma reggel megcsináltam a 10-es tesztet! 2 nap múlva kellene megjönnie...

Negatív lett! Rettentően el vagyok keseredve! Ez az első próbálkozásunk és gondoltam a 10-es elég érzékeny ahhoz, hogy esetleg egy nagyon halvány csíkot lássak már ennyive előbb is, ha sikerült a baba. Szerintetek ha most nem mutatta ki akkor biztos, hogy nem sikerült? Olvastam sok olyant hogy már jóval korábban kimutattak egyeseknek a terhességet és naponta erősödött a csík.

Nem tudom elképzelni, hogy valaki kibírja hogy ne teszteljen a nem várt mensi utáni 4-5. napot is...

nektek mit jelzett és mikor a 10-es?

Köszönöm!


2017. nov. 18. 08:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elso honap. Nem tudom miert allitasz magad ele ilyen elvarasokat, hogy utana elkeseredj?? Nagyon ritka ha elsore osszejon. Ha majd kesik a menzeszed akkor tesztelj. A kimaradas elotti tesztek... Nem megbizhatoak. Szurkolok. De nem kene elkeseredj.. elsore... Mert mar most tulporgod, nem segitesz abban a babanak hogy megfoganjn
2017. nov. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Szia. 4 éve várjuk a csodát. 10.dói + tesztek. Huuu de jó...aztán megjött....teljes elkeseredés...ez volt kb 4 x. Aztán....11.dói gyönyörű erős teszt! A marsról látni! Boldogkő voltunk. A világon a legjobban. Aztán 8nheten jött a szörnyűség. Begörcsöltem. Kórház. Méhen kívüli terhesség szétrepedt petevezeto....azonnal műtét belső vérzés miatt...azóta is várjuk a csodát.... me keseredj el. És attól hogy korán + lesz a teszted semmi nem biztosítja hogy veletek marad a bába!!! Én már többször még tanultam sajnos. Most már úgy vagyok vele ha jön jön...ha nem ...Nem...ne add fel és 1 hónap után ne dugd a fejed a homokba egy negatív teszt miatt!!!
2017. nov. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

16 honap utan teszteltem pozitivat. 3-4nappal mensi elott.


Ennyire nem szabadna elkeseredni. Menni fog, de ne felejtsd el a statisztika egészséges 25-30kozti párok eseten is 4honap a teherbeesesre. Szóval.. Az eslo ciklus amolyan bemelegítés, nagyon keveseknek adatik meg a pozitív teszt a "vegen".

2017. nov. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha pontos a menszesz, és jó időben fogan a baba, a teszt már kimutatja. Remény viszont azért van még, mert előfordulhat, hogy később fogant a középidőhöz képest. Amíg nincs vérzés bármi lehet.
2017. nov. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem 11.dpo-n mutatott halvány pozitívat 10-es teszt. Mensi előtt 4nappal
2017. nov. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Rettentően sajnálom azokat, akik évek óta próbálkoznak! Rettentő nagy kitartás kell hozzá! Nem tudom elég erős lennék e hozzá!

Tudom, hogy elsőre nagyon kicsi az esélye, de nagyon várom, hogy megérkezzen! Én kb 1 éve szeretném! Párom még nem érezte készen magát erre a csodálatos dologra és én türelmesen vártam rá! Egész idáig ebben a ciklusban nem sokat agyaltam rajta, nem izgultam, de pont pár napja, ahogy közeledik a dátom egyre izgatottabb vagyok és bele sem merek gondolni, minl lenne ha ez menne hónapokig! Pedig tudom, hogy benne van a pakliban!

Pontos a menzeszem és középidőben görcsölök és tojásfehérje szerű a folyásom!

Viszont az ovu teszt 4 db mind negatív volt... ezt annyira nem értettem, ha vannak tüneteim hol a pozitív teszt! :(

Persze még reménykedem...

Köszönöm a bíztatásokat!

2017. nov. 18. 14:51
 7/7 A kérdező kommentje:

Sajnos tegnap megjott. 25. Napra, ilyen korán még soha sem jött meg! 26-27 nap volt amióta az eszemet tudom... rettentő görcseim vannak a nap 24 órájában és nem használ semmilyen gyógyszer!

Nem tudom miért van most ez :(

2017. nov. 19. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!