Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg létezik olyan teszt...

Tényleg létezik olyan teszt ami 5-7 nappal a fogantatás után már pozitív lesz ha van baba? Nem nagyon tudom elhinni..

Figyelt kérdés
2017. nov. 12. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
24%

hát.

az első fiamnál 9. napon láttam a pozitívat, a másodiknál a 8. napon, de extra érzékeny (10-es) teszt volt, a harmadiknál valóban a 7. napon láttam a halvány pozitívnak, de nem voltam benne biztos és a 9. napon már tutira pozitívnak láttam. Az 5. nap még kizárt.

2017. nov. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ami nincs azt nem lehet kimutatni..

7.dpoig kizárt

Ez szimpla marketing

2017. nov. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
én amúgy mindig azt számoltam, hogy együttlét, után 3. napon van az ovulációm (tuti biztos) és akkor min. 3 napig kering mondjuk a petesejt, aztán elkezd beágyazódni és hcg szint szerint 2-4-8-16-32-es szintre emelkedik a 8. nap körül. a 10-es teszt ezt kimutathatja 7. napon már, de inkább 5. nap után kezd el duplázódni a hcg szint és utána kell a 25 felettit elérnie, hogy az átlagos teszt is pozitív legyen.
2017. nov. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ, mit számítunk fogantatásnak, ha a beágyazódást, akkor lehet.
2017. nov. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A fogantatás az amikor a két sejt találkozik. Utána indul ugye útnak. Ergo: 5.dpon már akkor + lesz a teszt....ezt nagyon kétlem...Ez inkább pénz fogas mint igazsag
2017. nov. 12. 18:42
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Én sem hiszem. Még beágyazódás sincs, tehát nincs (annyi) hcg, amit ki tudna mutatni.
2017. nov. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Biztos van olyan nő, akinek a szervezetében nagyon hamar végbemegy a beágyazódás folyamata, de 7-12 napos intervallumokról írnak mindenhol, és szerintem a nagy átlagnál inkább a 12 nap felé konvergál ennek az egésznek a végbemenetele.


Gondolom a fenti kivételek miatt már tök legálisan ráírhatják egyes tesztekre, hogy mensturáció előtt x-nappal kimutatható a terhesség, de szerintem is összességében csak marketingfogás az egész.

2017. nov. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez a fogantatás. De hcg a beágyazodastol termelodik egyéni ütemben.

Tehát 7-15 dpoig barmikor lehet pozi!

Van akinek csak késés után van annyi hcg amit kilehet mutatni.

Ritka ha vki pl 7-9dpon pozit tesztel

Én elsovel 14dpon

Másodikkal 8.dpon

Harmadikkal 13 dpon láttam + tesztet!

2017. nov. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2017. nov. 13. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!