Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek ha 6 napja...

Barbiecica kérdése:

Terhes lehetek ha 6 napja voltam együtt a barátommal, védekeztünk gumival? Én soha nem szedtem a fogamzáagátló tablettát de nem is akarom. Az a lényeg hogy amikor együtt voltunk gumival, a nadrágjára folyt.

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy amikor levettük a gumit hozzámért e a nadrágja.

Lehetséges hogy terhes lennék? Vettünk tesztet nem akartam megcsinálni mert mondtam neki hogy negatív lesz mert ahhoz kell 14 nap hogy beágyazódjon.

Tüneteim: -fáj a hasam alulról, szoktam szédülni napközben szokott lenni hányingerem meg többet eszek amennyit szoktam.

Eredetileg általánosságba is sokat eszek igaz nem hízok tőle semmit de most nagyon sokat eszek. 1 nap eszek 6-szor 7-szer.

Apáék azt gyanítják terhes vagyok, mert kezd nőni a hasam.

Mit tegyek? Segítsetek.


2017. nov. 19. 07:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Spermás nadrág ha hozzád ér nem leszel terhes.

Mikor kell megjönnie? Előtte nőhet az étvágy.

2017. nov. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
6 nap után nem kezd nőni a hasad, csak a zabálástól. Nem vagy terhes, csak beképzeled.
2017. nov. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Az e havi menzeszem nem jött még meg.

De 2 hét múlva csináljak 1 tesztet azért?

Nem tudom mit tegyek. De akkor miért vannak azok velem hogy hányingerem van meg szédülök. Meg valamelyik nap a hátam is fájt.

2017. nov. 19. 10:26
 4/20 anonim ***** válasza:

Jézus Atya Isten..

Hány éves vagy ?

Mikor volt az utolsó mensesed első napja ?

Tudsz róla hogy csak akkor termékenyülsz meg ha a hüvelyedbe kerül sperma ?

Szóval ne képzelj be dolgokat !

A hasad meg a zabálástól nő,puffadás is!

Anyám borogassssss..

2017. nov. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok. Egyébként késik a menstruációm. Amúgy köszike de nem kérek oktatási tanácsokat. Köszike.
2017. nov. 19. 12:07
 6/20 anonim ***** válasza:
Hogy lennél terhes,hogy érezhetnél terhességi tüneteket,mikor még esély sem volt a beágyazódásra?
2017. nov. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha gumi volt rajta hogyan folyhatott a nadrágjára?? Vagy azután miután elélvezett és levette a gumit akkor a gumiból ráfolyt a nadrágjára?
2017. nov. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Amikor levette a gumit azután folyt rá. De nem tudom most akkor mi van. Fura ez azegész. Légyszives ne nézzetek bolondnak.
2017. nov. 19. 15:13
 9/20 anonim ***** válasza:

Szabad levegőn pár másodperc alatt elpusztulnak a spermiumok.

Ha a hüvelyed hozzáért volna a nedves nadrágjához,azt észrevetted volna,de még abból sem lehetne terhesség.

Ne parázd túl,nem vagy terhes.

Ha nagyon akarod,az eset után 14 nappal csinálj egy tesztet és akkor megnyugodhatsz.

2017. nov. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2017. nov. 19. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!