Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek ha 6 napja...

Barbiecica kérdése:

Terhes lehetek ha 6 napja voltam együtt a barátommal, védekeztünk gumival? Én soha nem szedtem a fogamzáagátló tablettát de nem is akarom. Az a lényeg hogy amikor együtt voltunk gumival, a nadrágjára folyt.

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy amikor levettük a gumit hozzámért e a nadrágja.

Lehetséges hogy terhes lennék? Vettünk tesztet nem akartam megcsinálni mert mondtam neki hogy negatív lesz mert ahhoz kell 14 nap hogy beágyazódjon.

Tüneteim: -fáj a hasam alulról, szoktam szédülni napközben szokott lenni hányingerem meg többet eszek amennyit szoktam.

Eredetileg általánosságba is sokat eszek igaz nem hízok tőle semmit de most nagyon sokat eszek. 1 nap eszek 6-szor 7-szer.

Apáék azt gyanítják terhes vagyok, mert kezd nőni a hasam.

Mit tegyek? Segítsetek.


2017. nov. 19. 07:38
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
De viszont azt nem is értem hogy a havim nem jött meg pedig a hónap közepén szokott megjönni. Meg a hasam is hirtelen nő. Tudom nem múlt el elég idő hogy elkezdjen nőni. Viszont ténleg nő ezelőtt sosem nőtt ettem bármennyit sose híztam sose lettem több kiló sem. Sőt inkább még fogytam is.
2017. nov. 19. 16:42
 12/20 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Szexeltél, közel volt hozzád a sperma. Alapvetően a spermiumoknak, ha nagyon életképesek, van egy olyan tulajdonsága, hogy a farokrészből hirtelen ugrólábakat csinálnak, és kamikaze ugrást végrehajtva akár 3m-re lévő női nemi szervekre ugranak. Ez általában csak akkor fordul elő, ha a női nemi szerv fedetlen. Azt azért mégse tudják a kisfickók, hogy még egy bugyivágó lézerkardot is hordjanak magukkal. Alapvetően ezért hordanak a lányok bugyit, nehogy az utcán sétálva a kamikaze spermiumok átugorhanak..... amúgy: bioszkönyv, google, szülők. Amíg nem vagy elég tájékozott inkább ne szexelj.
2017. nov. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem jön meg a havim? Sose volt olyan hogy késett volna vagy megse jött volna. Ez az első
2017. nov. 19. 20:39
 14/20 anonim ***** válasza:
Ez valami kamu kérdés? Hogyan gondolhatod azt hogy pár nap után megnőtt a hasad meg amiat zabálsz, szédülsz :))) Szerintem be képzeled. Túl fiatal és tudatlan vagy a szexhez..
2017. nov. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

hát nézd, két eset lehetséges :

1. terhes vagy, mert valahogy mégiscsak beléd másztak (ugrottak? a nadrágról?) a spermiumok ezért maradt ki a menzeszed.


1. nagyon rápörögtél erre a terhesség, gumi, nadrág, hozzáért-nemérthozzá témára, hogy idegességedben eszel annyit, hogy már nő is a hasad. a zsírtól, ami rárakódik.


kérdés: tesztet mikor fogsz csinálni, ha már megvetted?

2017. nov. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Tesztet majd 27-én fogok csinálni. Hogy teljen el a 2 hét. De holnap lehet megyek a szüleimmel a nőgyógyászhoz.
2017. nov. 20. 05:29
 17/20 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász még semmit nem látna most, ha terhes vagy.
2017. nov. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Akkor nem tudom. Hízni se hízok 1 kilót sem. Az egészet nem értem. De már nem is érdekel. Ha terhes vagyok terhes vagyok ha nem akkor nem. Nem lehet ki igazodni az egészen.
2017. nov. 20. 08:23
 19/20 anonim ***** válasza:

Eskü még a férjem is a fejét fogja az írásod elolvasása után !

Te nem vagy komplett..

De ha jól értem elmondtad otthon hogy nem jön meg,vigyenek dokihoz!

Azt is elmondtad miért vigyenek el ?

2017. nov. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Mikor volt az utolsó mensid ???

Ha soha nem késett,akkor hány naposak a ciklusaid ??

Erre válaszolj

2017. nov. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!