Reménykedhetek?

Figyelt kérdés

Igazából tudom, hogy nem tudtok választ adni nekem. Péntekre nem vártam, nem is jött. 6 éves unokatesóm, ma azt mondta "már felnőtt vagy, akiknek baba van a hasában". Reggel épp csak kinyitottam a szemem, már hivtam is anyát, hogy hozzon kakaoscsigát a pékségből. Remélem baba van a dologban. Tesztet holnap tudok venni. Drukkoljatok. :)

Amugy milyen tesztet érdemes venni?


2017. nov. 19. 15:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Én a dm-be vettem corax nevüt, ha jól emlékszem 800ft volt, 3 napos késésnél egyértelmű pozitív volt. :-) drukkolok! :-)
2017. nov. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

Nagyjából semmilyen releváns információt nem írtál meg, így nem is tudom, hogy lehet-e érdemben válaszolni erre a kérdésre.

Egy kisgyerek mondatára és egy ébredés után megkívánt kakaóscsigára alapozni finoman szólva is röhejes, bocsi.

2017. nov. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

Gyereket akarsz és anyukádat kéred meg, hogy hozzon neked kakaóscsigát? Húha... :D

Egyébként a két csíkos x-epil is teljesen megbízható, 40 ft a 2 db. :)

2017. nov. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
400*
2017. nov. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem értem, ha normálusan válaszolok egy kérdésre, más meg bunkó, miért vagyok lepontozva? Ez szánalmas!!!
2017. nov. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
A gyereknek néha jok a megérzéseik😁egyébként miért baj ha megkéri az anyukát hogy vigyen neki kakaoscsigát?komolyan eggyesek még a kákán is csomot találnak🤣🤣🤣
2017. nov. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Azért anyukámat kértem meg mert jött hozzánk, ugyis utba esett a pékség. Röhej, hohy ezen vagy fenn akadva.

A többieknek ment a zöld kezecske, köszönöm. :)

2017. nov. 20. 01:31
 8/13 A kérdező kommentje:
Amugy a teljes sztorihoz hozzátartozik, hogy 3 napja késik. Mivel 2 éve nem jött a baba, a doki mindent rendben talált, ezért nem gondoltam, hogy most akár sikerülhetett. De ezek amik beleültették a bogarat a fülembe. Ma veszek tesztet, hátha. 😊
2017. nov. 20. 06:39
 9/13 anonim ***** válasza:
Tesztelj! Már ki kell mutatnia! :)
2017. nov. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Délutáni pisiből, szép egyértelmű pozit teszteltem. Nagyon boldog vagyok, alig hiszem el. :)
2017. nov. 20. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!