Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha rendesen szedem a fogamzásg...

Ha rendesen szedem a fogamzásgátlót akkor ugye nem lehet baj? Nem úgy jött meg ahogy szokott.

Figyelt kérdés

Ma van a 4.tablettamentes napom. Jelentkezett ma egy nagyon kevés barnázás, meg nagyon fáj a hasam, feszül a mellem, de ennyi.

Múlt hónapban viszont nagyon erős volt a vérzésem és a 3.tablettamentes napon jelentkezett.

Az előírásnak megfelelőlen szedem a fogamzásgátlót. Ez volt a 12.levél.

A barátommal november 10-én és 16-án voltunk együtt.

Mi lehet a gond? :/


2017. nov. 19. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Ha aggódsz kérezd meg az orvosodat, aki felírta :) egyébként meg azon kívül, hogy nem szexelsz, ninsc 100%-os garancia arra, hogy esetleg nem eshetnél teherbe.
2017. nov. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugye egy védekezes sem 100%, kivéve a szexmentes élet.


Viszont 1-1 kimaradás normális a volt dokim szerint.

Nekem is volt, a 8 év alatt 2-3 szor, amikor még barnázás sem volt.


Nem voltam terhes.


Szerintem mielőtt az új levelet elkezdenéd azért tesztelj.

Ha megnyugtat menj el dokihoz is..

2017. nov. 20. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tudom, nekem is azt mondta a nőgyógyász hogyha egyszer egyszer kimarad, nem kell a legrosszabbra gondolni.

Ma reggelre volt vérzés, most viszont megint semmi. Viszont a wc papír tegnap is meg ma is véres.. Nem értem miért ilyen gyenge ez most. A hasam viszont fáj.

A teszt szerintem nem is mutatna még semmit :/

Köszi a válaszokat!

2017. nov. 20. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!